10 najlepších korektorov


A máme tu ďalšie pokračovanie série článkov ,,TOP 10″, kde vám spolu s ďalšími šikovnými dievčatami, ktoré milujú kozmetiku rovnako ako ja, odporučíme svojho obľúbenca v kategórii najlepší korektor. Korektor je výborný pomocník v prípade, že si viete správne vybrať a taktiež pre červené fľaky, žilky, pigmentové škvrny, či akné. Po nanesení korektoru nezabúdajte, že je ho potrebné zafixovať púdrom. Pleť nielen zmatní, ale make-up vám vydrží dlhšie.

A aké sú teda najlepšie korektory?


10 najlepších korektorov:

1. Najradšej mám korektor od NARS Light 2 Vanilla. Je veľmi príjemný, prirodzený, nezráža sa v očných vráskach. Momentálne pre zmenu skúšam korektor od URBAN DECAY Naked Skin Fair Neutral, na ktorý počúvam samé chvály.  ,,Lenka“.
2. Mojím najobľúbenejším korektorom pod oči je Magic Concealer od Helena Rubinstein. Drží skvele celý deň a odtieň 01 je opravdu svetlý. ,,Karolína“.

3. Z tuhých korektorov už pár rokov obľubujem Camouflage od Essence a z tých tekutých na rozjasnenie Fit me! od Maybelline v odtieni 15. ,,Lucia“.
4. Čo sa korektorov týka, používam vždy dva. Jeden rozjasňujúci tekutý pod oči, NARS Radiant Creamy Concealer a druhý krémový na všetky nedokonalosti. V poslednej dobe sa mi osvedčila novinka od NARS Soft Matte Complete Concealer, je perfektný. Oba mám v odtieni Vanilla. ,,Nina“.
5.  Sem patrí Mac Pro longwear korektor a veľmi milo ma prekvapil Catrice Liquid Camouflage. Ten od Catrice je krémový a krásne kryje, zatiaľ čo ten od Mac je vhodný pre mastnejšiu pleť, lebo je suchší. ,,Katka“.
6. Bez pochyby MAC Pro longwear concealer v odtieni NC 20. Je to skvelý korektor hlavne pod oči, ale pokojne aj na nedokonalosti pleti. Má perfektné krytie a ľahko sa s ním pracuje. Jediné mínus vidím v balení. Je v sklenej flaštičke a má pumpičku. Nie je to zrovna najpraktickejšie. ,,Simona“.
7.  Už niekoľko rokov si opakovane kupujem Maybelline Dream Lumi Touch Concealer odtieň 2 Nude. Je ľahučký a zároveň prekrýva a rozjasňuje. Celkovo si myslím, že Maybelline má veľmi dobrú radu korektorov. ,,Júlia“.
8. Aktuálne Radiance Reveal od Bourjois, veľmi dobre kryje a je milosrdný k vráskam okolo očí, len škoda chabého výberu odtieňov. ,,Michaela“.
9.  Najobľúbenejšiu mám asi značku Maybelline , pretože má krémové a hlavne svetlé korektory , ktoré vydržia veľmi dlho. ,,Hedvika“.
10.  Najobľúbenejší korektor Estée Lauder Double Wear, 01 light. Zakryje i tie najtmavšie kruhy, je super. ,,Ilovemakeup“.
Lenka, blog: FromLenka
Karolína, blog: Ok make-up
Lucia, blog: Lusyliana
Nina, blog: Simply Nina
Katarína, FB: Katarína Kondákorová make-up
Simona, YB: Behind TheGlitters
Júlia: YB: Julia Strockova
Michaela, blog: Aura beauty blog
Hedvika, blog: The world of make up
Ilovemakeup, blog: I love make up

Dúfam, že sme ti spolu s dievčatami pomohli pri výbere vhodného korektora. Ktorú kategóriu produktov v TOP 10-ine by si videla nabudúce najradšej?
Predchádzajúce príspevky TOP 10:
Share:

10 Comments

 1. 28. júna 2017 / 17:13

  Tyhle články jsou super, člověk najde další tipy na ten konkrétní produkt, paráda:)

 2. 1. júla 2017 / 12:30

  Áno je skvelé, že sme to dali takto dohromady. 🙂

 3. 1. júla 2017 / 12:30

  Aj za mňa! Škoda, že sa nedá zohnať tu na SR. 🙁

 4. 1. júla 2017 / 12:31

  Super Simonka. Ďakujem za info k tvojmu blogu, veľmi zaujímavé články. 🙂

 5. 9. júla 2017 / 20:06

  Luci niekedy som ho nepoužívala ani ja, ale kurz ma naučil, že je viac ako potrebný 🙂

 6. 10. júla 2017 / 8:15

  Za mě největší topka určitě korektor od Catrice. Jelikož je za skvělou cenu a ta kvalita se určitě rovná nějakému dražšímu korektoru 🙂

  Nela z blogu Růžová rtěnka

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *