10 najlepších rúžov

Pre mnohé ženy je práve rúž najdôležitejšou súčasťou ich kozmetickej výbavy. Je tiež najpredávanejším kozmetickým produktom. My ženy ho jednoducho zbožňujeme! Niektoré obľubujú jemnejšie, iné zase odvážnejšie odtiene. Rúž dokáže z nenápadnej ženy spraviť krásnu divu. Aj vy ho zbožňujete tak ako ja? A viete, ktoré sú tie najlepšie rúže? To sa dozviete práve tu v ďalšom pokračovaní série článkov ,,TOP 10″.

10 najlepších rúžov:

1. Dlhodobo sú to rúže od Revlonu. Je to vynikajúca značka, ktorá ponúka nejeden výborný produkt. Ultra HD matte (krásne, dlhotrvácne matné rúže) a Ultra HD gél (hydratačné, sýte rúže). Páčia sa mi a používam takmer všetky odtiene. ,,Lenka“.

2. Bobbi Brown v odtieni Pink Kiss 1E, tento odtieň je pre mňa perfektný. Je to taká ideálna ružová. Mám rada tiež Sephora lipstainy, alebo rose gold rúže Kate  značky Rimmel. ,,Karolína“.

3. Medzi moje najobľúbenejšie patria matné rúže z rady Lip Lingerie od NYXU, no konkrétny obľúbený odtieň nemám. ,,Lucia“.

4. Preferujem skôr Nude odtiene rúžov, a keď sa neviem rozhodnúť siahnem vždy po CHANEL boy, celým menom ROUGE COCO SHINE vo farbe Boy. ,,Nina“.

5. Moje obľúbené sú matné rúže, lesky vôbec nenosím. U nás najlepšie dostupné matné rúže sú jednoznačne Gerard Cosmetics Hydra Matte a keďže milujem aj šialené farby rúžov, tak aj NYX Liquid Suede. ,,Katka“.


6.  Taký nemám. Vo svojej zbierke mám okolo 400 rúžov, preto nie je reálne, aby som mala len jeden obľúbený. Medzi moje najnosenejšie patria Milani Amore Matte. Nebudem menovať konkrétny odtieň, pretože ich je nespočetne, ale najradšej mám Nude odtiene, žiarivé ružové, červené a oranžové. ,,Simona“.

7. Všetky! Som maniak na rúže a neviem ich ani spočítať. Momentálne mám na sebe matný tekutý rúž Jordana – Rose Macaron. Mám rada výrazné a farebné odtiene. ,,Júlia“.

8.  Toto je najťažšia otázka zo všetkých, lebo ako maniačka na rúže ich mám vyše 60. Najviac nosievam Milani Amore Matte v odtieni Fling a tekuté matné od značiek Gerard Cosmetics a Jordana. Všetky sú skvelé a veľmi komfortné. ,,Michaela“.

9. Mám ich veľa, ale rúž na ktorý sa spolieham je Rimmel Kate č.45 , ktorý som spotrebovala a kúpila som si opäť nové balenie. ,,Hedvika“.

10. Jordana Modern matte, Classy. Perfektný nude rúž, je prirodzene matný, takže nevysušuje pery. Mám ho veľmi rada. ,,Ilovemakeup“.

Lenka, blog: FromLenka
Karolína, blog: Ok make-up
Lucia, blog: Lusyliana
Nina, blog: Simply Nina
Katarína, FB: Katarína Kondákorová make-up
Simona, YB: Behind TheGlitters
Júlia: YB: Julia Strockova
Michaela, blog: Aura beauty blog
Hedvika, blog: The world of make up
Ilovemakeup, blog: I love make up
 
Aký je tvoj obľúbený rúž? Prípadne oslovil ťa niektorý zo spomínaných rúžov? 

Predchádzajúce príspevky TOP 10:

Share:

12 Comments

 1. 10. júla 2017 / 7:35

  K mým neoblíbenějším rtěnkám patří jednoznačně značka MAC 🙂 Ale chtěla bych si v nejbližší době pořídit nějakou rtěnku od Chanelu!

  Nela z blogu Růžová rtěnka

 2. 10. júla 2017 / 16:31

  Za seba pridávam Golden Rose – matný tekutý rúž. Primeraná cena, nevysušuje mi pery, pekne vonia aj pitie bez problémov prežije. S jedlom si už ale neporadí ,no na tom si nejak nepotrpím 🙂

  Frederika – cosmeticsthingsandother.blogspot.com

 3. 11. júla 2017 / 10:13

  Paráda, z mnohých tipov čo tu čítam, vlastním tie isté rúže aj ja 🙂 v zbierke mi chýba akurát MAC. Ale skôr ako po ňom chcem skúsiť Melted Matte od Too Faced. Ešte chcem vyzdvihnúť rúže Nabla. Podobná kvalita aj komfort ako Jefree Star a Gerard Cosmetics.

 4. 12. júla 2017 / 14:19

  Ja mám obľúbenú značku rúžov od Dermacol (dlhotvajúce),Mabeline

 5. 26. júla 2017 / 18:18

  Neli máš nejaký obľúbený odtieň? 🙂 Ja mám od MACU len jednu. Chanel je tiež fajn. 🙂

 6. 26. júla 2017 / 18:20

  Frederika ďakujem za ďalší rúž k TOP 10 🙂

 7. 26. júla 2017 / 18:21

  Perfektné, že máš práve veľa z odporúčaných rúžov. 🙂 Značku Nabla nepoznám, musím sa na ne pozrieť. Too Faced som tiež neskúšala.

 8. 26. júla 2017 / 18:21

  Mne tie z Dermacolu až tak veľmi neoslovili 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *