utorok 17. júna 2014

Jelení šperky

Len nedávno som dostala svojho prvého jeleňa v podobe brošne. Platí pravidlo, kto má prvého jeleňa vo svojej zbierke, nezostane len pri jednom. Bol to aj môj prípad. Do rodinky tak pribudli ďalší dvaja. Každý jelenček je originál a je vyrábaný ručne. Môjho prvého ,,Zrziela" - pre hnedovlásky, áno čítate správne, každý jeleň má aj svoje meno a príbeh, najčastejšie nosím ako doplnok k saku. Je krásny, trblietavý, pohľadom o ňho zavadí nejedna dáma. 


Jelenie šperky sú natoľko žiadané, že ich dodanie trvá 1-2 mesiace. Dovoz je možný aj na SR.  Výber za posledné mesiace veľmi narástol a každá si nájdete svojho jeleňa, v podobe brošne, náušníc, čelenky, náramku, náhrdelníku, čiapky, či sponiek. Opäť mám otvorenú stránku www.jelenisperky.cz a pokukujem po nových kúskoch do mojej zbierky.


Okrem toho nájdete jelenie šperky aj na facebooku s pravidelným info o nových produktoch. 
Ak ste kreatívna duša, svojho jeleňa si viete navrhnúť a vyrobia Vám ho ,,na mieru" podľa Vašich predstáv. Ku každému jeleňovi dostanete tiež náhradné komponenty, v prípade odlepenia nejakej časti. Ja som ich však zatiaľ nepotrebovala, jelenčeky sú úplne v poriadku.


 Zaujali Vás ,,jelení šperky" na toľko, že ste si  museli nejaký kúsok jednoducho objednať?

Share:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig