utorok 17. júna 2014

Originálny a luxusný šperk Pandora

Áno, už aj ja patrím k vlastníkom tohto skvostného šperku a veľmi sa z neho teším. Dostala som prekrásny, pevný, strieborný a lesklý náramok od Pandory. 


Neskôr mi pribudli do daru aj krásne prívesky, ktoré sú veľmi detailne spracované a každý kúsok je niečím výnimočný. Vlastníčka tohto náramku prevažne nové prívesky dostáva od svojich najbližších, priateľov k dôležitej životnej udalosti ako narodeniny, promócie, dovolenka, narodenie dieťaťa, či na Vianoce. Prívesok si však môže zakúpiť aj vlastníčka sama. Pri pohľade na náramok sa majiteľke zobrazia v pamäti tieto výnimočné spomienky. Každá majiteľka má náramok inak vyskladaný.
Tento náramok je ako darček veľmi univerzálny a pritom tak osobný a výnimočný. Náramok, alebo samotná korálka/prívesok má veľmi pekné a elegantné balenie. Darčeková krabička/taška býva previazaná stuhou buď s názvom Thank you, prípadne I love you.  Súčasťou pri kúpe korálky/náramku je aj potvrdenie o ich originalite. Novej majiteľke/obdarovanej je pribalený tiež katalóg s najnovšími kúskami od Pandory. Veľmi nízka cena korálok/príveskov signalizuje, že sa jedná o nepravý kúsok. Každý výrobok od Pandory je označený písmenami ,,ALE", sú to iniciály vynálezcu Pandory Pera Enevoldsena. Ako správne vybrať veľkosť? Po odmeraní zápästia treba pripočítať cca 3 cm. Čiže v mojom prípade to bolo 15 cm + 3 cm rezerva. Nakoľko postupne pribúdajú prívesky, je to potrebné.Všetky produkty nájdete na tu
Zoznam predajcov na SR nájdete na tu
Podľa vlastných skúseností Vám odporúčam obchod tu - expresné a bezplatné doručenie.
Bezplatná aplikácia Pandora do mobilného telefónu: do vyhľadávača treba zadať slovíčko ,,Pandora".
Vlastníte pandora náramok? Prípadne potešil by Vás takýto darček?
Share:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig