pondelok 25. augusta 2014

Yankee Candle - dlhotrvajúca a úplne identická vôňa sviečok!

 
Už je to niekoľko mesiacov, kedy som prvýkrát vyskúšala tieto úžasné sviečky!  Vrelo odporúčam! Čo Vás môže na úvod odradiť je vyššia cena, ale po zapálení pochopíte, že táto
investícia sa oplatila. Vône sa vyrábajú z prírodných extraktov a esenciálnych olejov. Vybrať si môžete z viacerých vôní, ako kvetinové, svieže, ovocné, vianočné a veľa ďalších. (Clean cotton, Black cherry, Soft blanket, Fruit fusion, White gardenia). Veľký rozdiel oproti iným sviečkam je v tom, že Yankee Candle sviečky voňajú od začiatku ich zapálenia až do konca. Iné sviečky voňajú len po prvotnom zapálení, potom sa začne rozpúšťať len klasický vosk, bez vône.

Na úvod Vám odporúčam vyskúšať vosky, prípadne drobné sviečky samplers, neskôr  malé, stredné či veľké sviečky. Okrem toho sú v ponuke aj vône do auta, elektrické vône do zásuvky, čajové sviečky a rôzne doplnkové veci ako svietniky, prípadne aromalampy. (Moju novú krásavicu vidíte na fotke). Má krásny jednoduchý dizajn. Vosk som zapálila pred pár minútami a už vonia celý byt!

Čo sa týka sviečok je potrebné mať vždy skrátený knot na pár mm a sviečku mať zapálenú tak dlho, pokiaľ nebudú okraje úplne rozpustené, aby sa Vám nespravil vo sviečke vír, vďaka ktorému by sa Vám sviečka nevypálila rovnomerne. Prišli by ste tak o dlhší zážitok z jej horenia a šírenia vône.Veľmi praktické na vosku je, že keď zhasnete čajovú sviečku, tak vosk stuhne a dá sa pekne vyklopiť z nádobky a použiť napríklad nová vôňa. Vosky si môžete odkladať a striedať ich vône.


Sviečky sú dostupné - tu yankee sk

 Ak by ste potrebovali poradiť s výberom sviečok kontaktujte ma, rada Vám poradím.

Aká je Vaša obľúbená vôňa? #yankeecandle
Share:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig