utorok 23. septembra 2014

Bieliace pásiky Crest - žiarivý úsmev zaručený!

Na dovolenke som si všimla krásny, biely úsmev kamarátky. Odhalila mi svoje tajomstvo - ,,bieliace pásiky Crest."


Nakoľko výsledok bol naozaj viditeľný, rozhodla som sa ich vyskúšať aj ja. Kúpila som si konkrétne Crest 3D Glamorous white - balenie 28 pásikov (14 ks na horné a 14 ks na spodné zuby). Aplikujú sa každý deň a nalepené sú po dobu 30 minút. Držia pevne, nešmýkajú sa. Po aplikovaní sa pod pásikmi vytvára pena, je dobré s prstom si vždy prebehnúť po páske. Chuť nie je moc príjemná. Ak si dávate pásiky dole, je vhodné vypláchnuť si ústa vodou. Neaplikujte ich po tesnom umytí zubov. Predávajú aj polovičné balenie z inej rady - 7 ks, ktoré postačuje na vybielenie. Cenovo najvýhodnejšie je však štandardné veľké balenie so
14 ks.  Minula som tiež 7 ks a výsledky sú viditeľné. Po aplikovaní sú zuby trošku citlivejšie, bolia a preto som to nechcela prehnať a aplikovať hneď celé balenie. Okrem toho používam aj zubnú pastu z rovnakej rady a ňou sa zuby ešte bielia aj bez používania pásikov. (po nej nemám takú prehnanú citlivosť zubov)Podľa odporúčania by belosť mala pretrvávať minimálne rok. Výhodou je, že sú klinicky testované a nepoškodzujú zubnú sklovinu. Ja by som si ich už osobne druhýkrát nekúpila, neviem čo spravím s tými zvyšnými. Sklamala ma na nich tá citlivosť zubov. Kamarátka zase nedá na ne dopustiť, takže je to zrejme individuálne. Čo osoba to iný prípad.


Bieliace pásiky som si objednala na stránke: TU:
Share:

2 komentáre

  1. polovicne balenie 7kusove tychto pasikov tam nikde v ponuke nemaju...

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Konkrétne z tejto rady momentálne nie, ale z inej áno. Ale cenovo sa oplatí aj tak najviac kúpiť celé balenie a nechať si na druhýkrát :)

    OdpovedaťOdstrániť

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig