pondelok 8. septembra 2014

Manufaktura - česká kozmetika s prírodnými ingredienciami!

Pri návšteve Prahy som sa prvýkrát stretla s kozmetikou od značky Manufaktura. Jedná sa o českú kozmetiku s prírodnými ingredienciami. V ponuke je vínová, pivová, mojito kozmetika,  prípadne kozmetika z mŕtveho mora a veľa iných. Na stránke: manufaktura ČR alebo manufaktura SR nájdete všetky ponúkané výrobky. Fanúšikovia nájdu stránku venovanú kozmetike manufaktura aj na Facebooku.

Ja som sa rozhodla vyskúšať ,,Jemný denný pleťový krém s bambuckým maslom a minerálmi z mŕtveho mora.,,

Vôňa je veľmi pekná, jemná, svieža, nevtieravá. Pri nanášaní na tvár sa veľmi dobre rozotiera a pokožka zostáva hydratovaná a jemná. Veľká spokojnosť!

Z tej istej rady som si vybrala tiež ,,Regeneračné 100 % bahno z mŕtveho mora s cennými minerálmi.,, Čakala som hustejšiu konzistenciu. Po pretrepaní tuby zostala konzistencia naďalej redšia. Bahno je vhodné na regeneráciu pokožky, má prirodzenú čistiacu schopnosť, zbavuje pokožku nežiaducich látok. Doba po nanesení sa pohybuje od 5 -12 min. podľa potreby. Ja som toto bahno skúšala aplikovať na pleť. Po opláchnutí bahna z tváre, je cítiť na
perách slanú chuť. Okrem toho je možné použiť aj na mastné, lámavé a poškodené vlasy, (po nanesení a umytí zostávajú vlasy jemné), vhodné tiež proti celulitíde či reumatických bolestiach.


Určite plánujem vyskúšať aj inú radu z kozmetiky Manifaktura, nakoľko som bola veľmi spokojná!

Share:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig