nedeľa 12. októbra 2014

Yankee Candle - vôňa do auta!

Vedeli ste, že Yankee Candle okrem vonných sviečok vyrába aj vône do auta? Rada by som Vám predstavila dva rôzne typy, ktoré som mala možnosť vyskúšať.Prvý druh tzv. vent stick - vonné kolíčky, ktoré na prvý pohľad veľmi uchvátia svojím dizajnom. Kolíčky sú plastovo-gumené, napustené danou vôňou, ktorá je však oproti
sviečkam veľmi jemná, auto prevonia veľmi decentne, dĺžka výdrže vône sa píše na dva týždne. Mala som však pocit, že už po pár dňoch som v aute vôňu necítila. V balení sa nachádzajú štyri vonné kolíčky. Ja som použila len jeden kus, možno ak by som použila minimálne dva kusy, vôňa bude viac intenzívna. Zvolila som si vôňu black cherry, ktorá vonia ako sladké zrelé čerešne.


Druhý typ vône do auta tzv. car jar ultimate je úplne iná ,,káva". Vo vnútri plastového balenia sa nachádza gél, ktorý prevonia celý interiér Vášho auta veľmi intenzívne a to až najbližšie 4 týždne. Vôňu som cítila po každom nastúpení do auta. Skúsila som vôňu levander vanilla, ktorá vonia po sladkej vanilke a rozkvitnutej levandule.


Je teda na Vás či uprednostňujete jemnejšiu alebo intenzívnejšiu vôňu a podľa toho sa môžete rozhodnúť pre tú správnu variantu. Vybrať si môžete z veľkého počtu vôní TU:

Pre mňa bude vždy tou správnou voľbou typ car jar ultimate, nakoľko mám rada intenzívnu vôňu.

Skúšali ste už vôňu do auta od Yankee Candle?

#yankeecandle #yankee #candle #lemon #levander #black #cherry #car
Share:

2 komentáre

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig