utorok 18. novembra 2014

Štetec na bronzer - Retractable Bronzer Brush od Real Techniques a slnečný púder - Gosh Giant sun powder!

Nedávno mi kamarátka odporučila nižšie spomínaný slnečný púder od Gosh.
Na prvý pohľad na moju tvár príliš tmavý púder. Po prvotnom vyskúšaní a nanesení som mala obavy, ako budem vyzerať. Výsledok bol skvelý, nakoľko konečne moja vždy porcelánová tvár mala hnedastý, žiarivý a opálený nádych. Aj pri fotení bolo vidieť výsledok a ja som konečne zapadla do davu a na fotke som nesvietila ako biela stena :) Keďže som bola
nadšená, neváhala som a zakúpila si tento ,,veľký" zázrak. Podľa popisu je vhodný na celú tvár, líčka prípadne dekolt a plecia. Balenie má až 30 g s farebným označením Glow. Cena vo Fann parfumérii cca 20 €, mne sa podarilo využiť akciu a pribalili mi k nemu aj špirálu Gosh Catchy Eyes Mascara.Mala som možnosť ju už v minulosti vyskúšať, ale keďže mám hlboké oči, pre mňa nie je vhodná, nakoľko sa mi otláča na horné viečka. Veľa jej užívateliek ju však chváli. Táto akcia ma aj napriek tomu veľmi potešila, špirála sa bežne predáva v cene cca 9 €. Nezabudnite použiť aj svoju kartu z Fann parfumérie, ak ju nemáte určite si ju zaobstarajte pri pokladni. Z nákupu Vám odrátajú ešte zľavu naviac.

A keďže na púder/bronzer som doma nemala žiadny štetec, objednala som si Novinku od Real Techniques - Retractable Bronzer Brush. Okrem toho už vlastním z tejto značky: Real techniques. Kúpu opäť neľutujem!

Jeho nový dizajn ma prekvapil, štetinky sú čierno biele, obsahuje naviac vrchnák, ktorým štetec uzavriete a môžete ho pohodlne nosiť aj v kabelke. Najprv som zápasila s tým, ako vrchnák dostanem naspäť na štetec, keďže štetec je široký a vrchnák úzky, neskôr som si všimla ďalšie vylepšenie a to výsuvný modul, ktorý Vám štetec stiahne do takého tvaru, že naň pohodlne natiahnete vrchnák. Prikladám aj video:

                                                             Zdroj: www.youtube.com

Ako sa Vám páčia recenzované výrobky?

#realtechniques #bronzer #gosh #powder #sun #mascara #youtube
Share:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig