streda 12. novembra 2014

Skvelé tipy pre krásne nechty!


Sally Hansen, druhým menom - ďalšia moja závislosť. Poznáte? Ak je Vaša odpoveď áno, určite ste sa stali rovnako závislou ako ja. Milujem túto značku, nielen pre ich široký sortiment produktov starostlivosti o krásne nechty, ale aj pre kvalitu ponúkaných produktov. So značkou som sa prvýkrát stretla úplne náhodne. Kúpila som si prvý lak na nechty tejto značky, vtedy sa jeho cena pohybovala okolo 4-5 € za kus. Po čerstvom nábehu z našich slovenských korún na eurá, som si ešte v hlave prepočítavala 120 - 150 Sk za 1 lak? Pýtala som sa sama seba kde som nechala rozum. Povedala som si však, že v živote si treba dopriať a tak som si kúpila svoj prvý lak od Sally Hansen. Bol úžasný, tak ako sú úžasné všetky ďalšie, ktoré mi pribudli do zbierky behom najbližších týždňov. Ak len očkom zablúdite na oficiálnu stránku: Sally Hansen zistíte, že som naozaj neklamala, keď tvrdím, že majú v ponuke široký sortiment produktov.  Okrem toho výhodou tohto laku je, že na nechtoch Vám vydrží oveľa dlhšie ako bežné laky, krásne sa leskne a po nanesení sa už o malú chvíľu môžete venovať rôznym činnostiam, nakoľko je bleskurýchle zaschnutý. Veľkým potešením pre mňa bolo keď som pri nedávnej návšteve DM drogérie všimla výrazne zníženú cenu. Len 3 eurá, to je predsa paráda!!! V novembri máte možnosť vyskúšať aj v DM, pozri TU:
A aby sme nezostali len pri lakoch na nechty, predstavím Vám aj ďalšie skvelé produkty a
nimi sú: Seche Vite top coast - je to top coast (priesvitná hmota), ktorá sa nanáša na nalakované nechty. Dodá vyšší lesk, spevní necht a nechty zostanú krásne aj po dobu niekoľkých dní. Predlžuje životnosť a urýchľuje schnutie laku.  Jediná nevýhoda je, že ak Vám zostane tak 1/3 flaštičky, tak zhustne a je nepoužiteľný. 
Okrem toho používam ešte od Essence výrobok v tvare pera, ktorý slúži na jednoduché zbavenie sa laku na nechty, ktorý Vám zostal mimo nechtu. (na koži) V zásobníku z druhej strany má aj náhradné náplne, ktoré slúžia na výmenu. Náplne sú napustené odlakovačom. Výhodou je, že pero len chytíte, otvoríte a zmažete nedostatky. Čiže už žiadny problém pri konečnej úprave nechtov!


Používate aj Vy niektorý zo spomínaných výrobkov? Prípadne nejaký iný špeciálny, ktorý patrí medzi Vaše srdcovky?

#essence #Sallyhansen #paint #Sechevite #autumn #DM #nails
Share:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig