štvrtok 23. apríla 2015

Aprílové novinky! April news!

Vyšlo slnko a ja zrazu neviem čo skôr. Ste na tom podobne? Okrem behu som sa začala venovať fitku, angličtine, písaniu blogu a samozrejme najviac času ako každému zamestnanému človeku zaberie jeho práca. Dosť dlho mi trvalo kým som sa spamätala zo zmeny času, chodila som domov strašne unavená. To však nie je všetko čomu by som sa chcela venovať, je toho oveľa viac. O chvíľu začne sezóna pre moje najväčšie hobby a to je rybárčenie. Milujem to! Príroda, voda, pohoda, slnko, čerstvý vzduch, môj drahý, alebo partia, prípadne pohárik vínka. Deň čo deň mi pribúdajú do môjho mobilu fotky, o ktoré by som sa chcela s Vami podeliť a nestíham. (väčšinou ich nájdete na Instagrame).  Mám dokonca plnú pamäť. Sľubujem, že sa budem snažiť postupne všetko nové, čo sa mi podarilo vyskúšať, vidieť, zažiť, zistiť zverejňovať tu na mojom blogu. Preto budem rada, keď budete čítať a pridávať vaše komentáre.

Pri každom behu sa snažím niečo nafotiť a vždy vznikne takáto koláž plná energie.
Preto šup von, aj keď ste unavení, únava cestou opadne.


Dnes som si bola nakúpiť v DM-ku zdravé potraviny a objavila som tam túto dobrotku. 100 % natural espresso s kokosovým mliekom. Nie som veľký kávičkár, ale bola to veľká dobrota. Jediná zvláštnosť bola, že aj po pretrepaní krabičky, som pri pití cítila zvláštne kúsky, akoby zrazeniny, ale vôbec mi to nevadilo a určite kúpim opäť.
Mala som možnosť ochutnať kokosové chipsy a poviem vám sú vynikajúce. Kto ich nemal, odporúčam vyskúšať, závislosť na nich je zaručená.

 

Momentálne testujem nasledovné:


Tak ako ste mali možnosť zhliadnuť u mňa na Facebooku usmialo sa na mňa šťastie pri kúpe losu ,,Prasa v žite". Kúpila som si ho na základe odporúčania vo Funn rádiu. Vo vysielaní bolo odporučené v rámci horoskopu, že ja ako Lev, by som mala skúsiť práve v ten deň šťastie a kúpiť si nejaký los. A tak sa mi podarilo vyhrať 20 €.Túto výhru som investovala a z Martinusu som si objednala knihu: Fit recepty od Lucie WagnerovejA inak chcem sa poďakovať všetkým, ktorí ste mi poradili, ako správne pripraviť garnáty, posielam aj výsledok.


A pripravila som aj túto maškrtu - cheesecake s jahodami.Na facebooku sa mi nonstop zobrazuje reklama na Mixit. Mala som možnosť zakúpiť v Trnavskom grunte jahody sušené mrazom a sú výborné. Okrem toho majú aj maliny, banány a iné ovocie.Čaje mám najradšej sypané, momentálne sa mi však podarilo natrhať čerstvú žihľavu. V časopise som natrafila na vzorku sáčkového čaju od Mistral, chuť baza a musím povedať, že je vynikajúci, aj napriek tomu, že nie je sypaný, alebo čerstvý.  Odporúčam.Z lásky som dostala krásny pandora prívesok, už len pár a môj skvost - moja pandora bude už plná :) Medzi nami, milujem ju. 

Ak sa vám niečo páčilo, prípadne sa chcete niečo spýtať nech sa páči pridajte komentár. 

Ďakujem!

#pandora #love #rose #white #red #tea #caj #strawberries #jahody #cheesecake #creveti #book #fit #healthy #fitrecepty #tipos #prasavzite #freeman #mask #face #fenjal #body #fromlenka #blogerkycz #astor #lipstick #herbadent #tooth #natur #sallyhansen #miraclegel #kallos #dulcia #coconut #chips #espresso #spring #running #run #happy #beautifull #natural

Share:

2 komentáre

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig