pondelok 20. apríla 2015

Bylinná zubná pasta Herbadent Homeo so ženšenom

Som veľmi vďačná za možnosť vyskúšať bylinnú zubnú pastu od spoločnosti Herbadent. Túto možnosť som dostala vďaka stránke blogerkycz.


Po prvom vyskúšaní tejto bylinnej zubnej pasty som sa opäť vrátila do svojich detských čias, kedy mi rodičia kupovali sladké, detské zubné pasty. Tie z čias detstva boli väčšinou ružovej farby. Táto bylinná zubná pasta od Herbadentu je zeleno-hnedej, gelovej farby. 


Na prvý pohľad pre ľudí, ktorí používajú bielu klasickú pastu s fluórom a mentolom je farba aj chuť skôr odpudzujúca. Môj prvý kontakt s bylinou pastou od Herbadentu bol šokujúci, nakoľko som neočakávala jej sladkosť, ktorú spôsobuje jedna z bylín, ktorú pasta obsahuje a to ženšen. Po použití pasty sú zuby nádherne umyté, bez akéhokoľvek zubného povlaku.
Počas nasledujúcich dní používania pasty si už sladkú chuť užívam a hlavne jej výsledok po umytí.  Zbožňujem ju! Určite si kúpim ďalšiu. Bylinná zubná pasta dostala pomenovanie bylinná z toho dôvodu, že obsahuje až sedem druhov liečivých bylín ako repík, harmanček, šalviu, klinček, fenikel a ženšen. Je preto vhodná aj pre malé deti a ich mliečny chrup. Extrakt, ktorý obsahuje tieto byliny napomáha antibakteriálnemu účinku. Udržuje ďasná vo výbornom stave. Znižuje riziko zubného kazu a zápalu ďasien. Obsahuje prírodné penidlo.Bližšie informácie o produktoch sa dozviete TU:
Produkty je možné zakúpiť napr. v lekárni, prípadne vo viacerých internetových obchodoch.
Kontakt na facebooku TU:

Okrem zubnej pasty je možné si zakúpiť aj produkty ako bylinný roztok proti paradentóze a na liečbu áft,  bylinnú ústnu vodu, zubné kefky, bylinný roztok na ďasná a tiež sladové vína.

Balenie danej bylinnej zubnej pasty je 100 gramov. Cena sa pohybuje okolo 5 €.
Bylinnú zubnú pastu od Herbadentu si plánujem kúpiť opäť a k tomu aj ústnú vodu. Pasta je  prírodná a vynikajúca. Vyskúšajte a uvidíte. 

Stretli ste sa už s výrobkami od spoločnosti Herbadent? Akú zubnú pastu používate?
Ďakujem za komentáre.

#herbadent #teeth #toothpaste #zubnapasta #czech #white #herb #herbs #medical #blogerkycz #fromlenka #blogger #slovakiablogger
Share:

2 komentáre

  1. Viery áno máš pravdu, skúšala som to u rôznych pást, ale mám rada keď je pasty viac ako za hrášok. A na fotke som chcela, aby bolo vidieť jej farebnosť :) preto jej je tam viac.

    OdpovedaťOdstrániť

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig