nedeľa 10. mája 2015

Francúzska prírodná kozmetika ACORELLE

Ďakujem pekne BlogerkyCZ a MojeBioKozmetika za možnosť otestovať francúzsku, prírodnú kozmetiku značky ACORELLE. Keďže som si obľúbila a mám veľmi dobré skúsenosti s prírodnou kozmetikou, veľmi som sa potešila tejto možnosti. Ako dopadlo testovanie, čítajte ďalej.

Človek používal med už odpradávna nielen do nápojov a jedál, ale tiež do kozmetických prípravkov pre jeho skrášľujúce účinky. Med obsahuje vitamíny a antioxidanty. Včelí peľ obsahuje vitamíny, mastné kyseliny, bielkoviny a minerálne látky. Má liečivé účinky. Včelí propolis obsahuje živicu, vosk, vitamín B, éterické oleje a minerálne látky. Je považovaný za prírodné antibiotikum. Včelia materská kašička je vysoko výživný produkt s veľkým obsahom proteínov a vitamínov. Stala sa liekom a elixírom života. Medový vosk osobne zbožňujem, vo forme sviečok. Privoniavala by som k nemu od rána do večera. Na vianočných trhoch si vždy ulovím nejakú voňavú, medovú sviečku. Aby sme sa dopracovali ku všetkým týmto produktom potrebujeme usilovné včielky a kvety. Dovolila som si obohatiť tento príspevok o kúsok jari, energie, v strede môžete zazrieť jednu z ,,pracantiek."
Prečo spomínam v úvode všetko čo sa týka včiel a ich produktov? Pretože práve kozmetika ACORELLE obsahuje spomínané vitamíny, minerály, antioxidanty a všetky zložky, ktoré sú výborné pre našu pleť. Mala som možnosť vyskúšať vzorku denného, nočného krému a séra.
Všetky tieto varianty po privoňaní k tube voňajú medovo aj keď veľmi jemne, po nanesení na pleť sa vôňa zintenzívni. Vôňu je cítiť najviac práve z nočného krému. Ako med však ani náhodou nelepí, ale pekne sa vpíja do pokožky.


Keďže pravidelne konzumujem včelí peľ a med, nakoľko je rovnako zdravý pre organizmus zvnútra ako aj zvonku, dovolila som si aj fotografie zladiť do tejto tématiky.  Farebné zrniečka sú práve spomínaný včelí peľ, ktorý spomaľuje procesy starnutia.


Čo sa týka konzistencie (na foto z prava) sérum bolo najredšie, denný krém bol stredne hustý a nočný bol najhustejší. Mne najviac vyhovovala práve konzistencia denného a nočného krému.Krém zanecháva mastný film a hydratovanú pokožku. Mínusom bolo, že vzorka krému bola veľmi malá a teda nemôžem presne určiť, aké má na mňa krém účinky po niekoľkých dňoch. Sérum u mňa moc neuspelo z dôvodu, že z tuby sa mi podarilo vytlačiť najmenej prípravku, takisto intenzita vône bola slabá. Ale ako som spomínala aj u krémov, potrebovala by som viac ako jednu vzorku 2 ml produktu. Na testovanie mi dorazili spolu 3 vzorky po 2 ml. Z tuby sa vzorka veľmi zle vytláčala. Balenie je inak príjemné, pekné a luxusné. Ak by som to mala zhrnúť kozmetika ma oslovila, ale nechala ma v ,,očakávaní". Som veľkým fanúšikom práve prírodnej kozmetiky. Myslím si, že keďže sa jedná o francúzke produkty nemôžu sklamať, naopak určite dokážu milo prekvapiť.

Produkty ACORELLE obsahujú exluzívnu aktívnu zložku AOA pre prírodný spôsob boja proti prvým príznakom starnutia. AOA je veľmi silný antioxidant. Obsahujú tiež prírodné, ovocné kyseliny a proteíny z argánového stromu, ktorý zabezpečuje liftingový efekt, ďalej šťavu z listov aloe a rastlinný olej z marhuľových jadier. Tieto látky neutralizujú voľné radikály, bojujú proti škodlivému vplyvu vonkajšieho prostredia, napomáhajú obnove buniek, pokožka zostáva jemná a rozjasnená. 


Acorelle denný krém


Balenie: 50 ml
Cena: 750 Kč,  cca 27,30 €, po 15 % zľave 23,20 €

Acorelle nočný krém


Balenie: 50 mlCena: 750 Kč,  cca 27,30 €, po 15 % zľave 23,20 €

Acorelle sérum 


Balenie: 30 ml
Cena: 837 kč, cca 30,54 €, po 15 % zľave 25,95 €

Okrem týchto produktov si môžete od značky Acorelle zaobstarať aj osviežujúcu vodu, deodorant, depilačný krém, toaletnú vodu, masážny olej a iné. Všetky produkty nájdete TU:
Na stránke MojeBioKozmetika môžete nájsť aj produkty francúzskej biokozmetiky CARTIER a FLORAME. Pre fanúšikov FromLenka a záujemcov o akúkoľvek prírodnú kozmetiku zo stránky MojeBioKozmetika mám teraz skvelú správu a to 15 % zľavu na celý Váš nákup v danom e-shope. Stačí použiť zľavový kód ,,BLOGERKY" a zľava je Vaša.


                                  Zdroj: www.paula.sk; www.mojebiokosmetika.cz

#cosmetics #acorelle #bio #nature #honey #med #recenzia #slovakia #blogerkycz #fromlenka #cream #sérum #review

Share:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig