pondelok 15. júna 2015

Belcura - emulzia v spreji s časticami mikrostriebra

Vyšperkujte svoju pokožku! Slogan, s ktorým prišla spoločnosť Belupo s jeho produktom
BELCURA® emulzia v spreji s časticami mikrostriebra - O aký produkt sa jedná, pre koho je určený, aké boli moje skúsenosti počas testovania? Ďakujem opäť blogerkycz za možnosť testovania tohto skvelého produktu.


Na začiatok by som chcela pochváliť krásne, moderné, zrkadlovo strieborné balenie. Emulzia má objem 125 ml. Mne veľmi pripomína krém, prípadne sprej Panthenol a to hlavne jeho vôňou aj konzistenciou. Vôňa je nevýrazná, skôr liečivá, nevonia nijako vábivo ako niektoré telové mlieka, peny, či opaľovacie krémy. Ale to nevadí, dôležité sú jeho účinky.


Sprej je možné použiť na celé telo. Emulzia sa po nastriekaní na pokožku mení na penovú konzistenciu a ľahko sa rozotiera. Konzistencia po nanesení a rozotretí je mastná, avšak po krátkej dobe sa pekne vstrebe a nezanecháva mastný filter. Vo vnútri spreja je guľôčka, slúžiaca na pretrepanie emulzie. Spomínané mikrostriebro má protizápalové a antibakteriálne účinky. Emulzia obsahuje 0,2 % spomínaného vysoko čistého mikrostriebra.
Je vhodná pre deti od 6 mesiacov. Neobsahuje konzervanty, alkohol, farbivá ani lanolín. Používať ju môžete jeden, až dvakrát denne. Nanáša sa vo vzdialenosti 10 - 15cm, následne na to sa vmasíruje. Upravená hodnota pH emulzie pomáha zachovávať prirodzenú kyslosť pokožky. Podporuje regeneráciu, skľudňuje podráždenie a zmierňuje kožné problémyNeviem ako vy, ale mne sa podarilo za život spáliť už viackrát. Teraz na ,,staré" kolená si dávam veľký pozor. Ak sa nám to však nechcene podarí, táto emulzia dokáže veľmi pomôcť. Okrem toho ju používam aj po kúpeli. Pokožka je jemná, hydratovaná a lesklá. Ak mi predsa len začne chýbať krásna vôňa telového mlieka, na striedačku použijem telové mlieko inej značky.
Podarilo sa aj vám spáliť na slnku, čo vám v tej chvíli pomohlo najviac?

#belcura #belupo #review #cosmetics #flowers #fromlenka #blogerkycz #peonies #emulsion #spray
Share:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig