streda 26. augusta 2015

Letný DM box 2015

Podarilo sa ti už vyhrať DM box? Jedná sa o krabicu, ktorá v sebe ukrýva prekvapenie. Ak sa zapojíš a usmeje sa na teba šťastie, môžeš ju tiež získať. V cene 5 € získaš produkty z DM drogérie v hodnote min. 18 €. Jedná sa prevažne o novinky. Pokiaľ sa nemýlim, tak už sa žrebovali takto tri rôzne DM boxy. Často sa stáva, že mnohí ľudia si box nevyzdvihnú a tak sa žrebuje aj dodatočne. Vzniká tak ďalšia šanca na výhru. Mne sa nepodarilo vyhrať ani raz a to ma považujú za šťastlivca. Teda čo sa výhier týka. Na moju mamču sa však usmialo šťastie a tak môžem poskytnúť info, čo si augustoví výhercovia našli v DM boxe. Box je krásny. Je bledozelenej farby s guličkami a ružovou mašľou. (Milujem prekvapenia, viď príspevok o zajíci v krabici).


V boxe sa nachádza:

1. zubná kefka Swissdent profi (cca 3,20 €)
2. sprchový gél FA magic s vôňou ružového jazmínu s mikroolejmi (cca 2,30 €)
3. Pantene PRO - V - kondicionér na farbené vlasy (cca 2,40 €)
4. Nivea perlové sérum proti vráskam Q10 plus (cca 15,50 €)
5. Bionsen - deodorant bez obsahu hliníka (cca 3 €)

Hodnota boxu vysoko prevyšuje sľubovanú hodnotu 18 €, čo každého výhercu určite poteší. Podľa mojich výpočtov je jeho hodnota 26,40 €.
Sleduj môj blog na facebooku a už ti neunikne žiadna súťaž o DM box. Svojich fanúšikov budem informovať o možnosti zapojenia. Takisto veľa súťaží prebieha aj u mňa na blogu.


Držím ti palce! Páčilo sa ti augustové vydanie DM boxu? Podarilo sa ti už nejaký vyhrať?

(Ďakujem za všetky komentáre)

#bionsen #aluminiumfree #deodorant #beauty #dmdrogerie #cosmetics #nivea #q10 #pantene #fa #swissdent #fromlenka #blogerkycz


Share:

4 komentáre

 1. súhlasím, že box stojí o-veľa viac, ako bola jeho súťažná hodnota, ale myslím, že mňa by asi sklamal... a nie, nepodarilo sa mi vyhrať :D a nekomentujem to negatívne kvôli tomu, že som nevyhrala, ale naozaj by ma neohúril, keďže tieto produkty nepoužívam :).

  Pozývam ťa na GIVEAWAY o novú DEICHMANN KABELKU, ktorá sa práve koná na mojom blogu!
  Kejmy ♥.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Súhlasím s tebou, mňa tiež neohúril, ale nakoľko bol vôbec prvý, ktorý sa podarilo vyhrať potešil :)

   Odstrániť
 2. Na mňa sa štastie usmialo a vyhrala som tento DM box. Výrobky ma potešili, podelila som sa s dcérou aj vnučkou. Aby šťastia nebolo málo, vyhral aj moj priateľ, škoda, že ten si v krabici nenašiel nič pre seba. Ďakujem DM-ke za túto súťaž. Heli

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Skvelé, uvidíme, čo prinesie ďalší balík a či sa na nás usmeje šťastie. :)

   Odstrániť

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig