štvrtok 6. augusta 2015

Summer outdoor adventure wiht Regatta and Dare2b

Spomínala som vám aká je moja ženská nevšedná záľuba?

Rybárčenie, rybolov, chytanie rýb. Milujem to! To ticho, oddych, slnko, voda, príroda, grilované dobroty, priateľ, prípadne kamaráti. A keď neskôr ticho vystrieda pípanie signalizátorov, už viem, že na druhom konci udice sa so mnou pohráva nejaká ryba. Rybársky lístok vlastním už zopár rokov. Asi desať a viac.  Naviac sa vždy teším na 1. júla, kedy sa môže rybárčiť nonstop. Pred týmto dátumom je to možné len do polnoci. Preto vždy musíme zbaliť udice, ostatné veci a ísť domov. V júli je to však iné. Postavíme stan, alebo spíme pod holým nebom. Mám úžasný spacák od spoločnosti Husky Sk a rozkladacie ležadlo od spoločnosti Mivardi Sk. Stan rozložíme väčšinou keď je nepriaznivé počasie, prípadne ak ideme na rybačku na viac ako dva dni.


Tu si môžete všimnúť nejaké návnady. Pozornosť venujte tej vpravo. Áno vyberala som ju ja. Neodolala som tým neónovým farbám. Žena sa predsa nezaprie!


 Prišli nás pozrieť aj kamoška kačka s mladými kačičkami. Trošku som ich nakŕmila.


 Jeden z mojich príveskov PANDORA je práve ryba, už viete prečo.


Pre spríjemnenie večera mi pohodu robí buď dobré víno, alebo šampanské.


Táto fotografia nepotrebuje komentár. Mňam! Grilovanie a grilovacie dobroty zbožňujem.


Ak by som mala prežiť letné dobrodružstvo s Regattou a Dare2b, určite by to bolo pri vode a na rybách. A keďže mám rada ružovú farbu zvolila by som cukríkový stan z Regaty. (vhodnejší by bol zelený, ako žena však neodolám). K tomu moje spomínané parádne ležadlo a spací vak s mäkkou výstelkou. V prípade, že nepoužijem stan, spací vak sa dá rozopnúť a plní funkciu teplej prikrývky. Vnútorné vrecko slúži na uschovanie cenných vecí.
Keďže v lete bývajú noci teplé a dni horúce, tak ružové tričko s krátkym rukávom a krátke šortky sú ideálne. Konkrétne tieto sú označované ako bežecké, takže ich využijem aj pri svojej druhej záľube - behu. Gumáky k vode nemôžu chýbať, keďže pri vyťahovaní ryby je potrebné častokrát  ísť do vody. 


Všetky spomínané a vybrané kúsky z môjho outdoorového letného dobrodružstva a bližšie info o značke nájdete na  Regatta facebook   Dare2b facebook.
Mala som možnosť vidieť aj ostatné kúsky oblečenia a doplnkov oboch značiek a teda pre moje aktivity by som si ich vedela vybrať viac. V ponuke sú aj vesty, šiltovky, ruksaky, vetrovky, mikiny, sandále, trekingové topánky, pologumáky a veľa veľa ďalšieho. Stačí sa len pozrieť na spomínané stránky.

Aké je tvoje hobby?

#regatta #dar2b #sport #fishing #fish #hobby #clothes #summer #adventure #outdoor #fromlenka #blogerkycz 


Share:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig