utorok 11. augusta 2015

The colour run 2015 Bratislava

V sobotu som sa zúčastnila bláznivého, farebného behu s názvom The colour run 2015. Miesto konania Bratislava. Počasie bolo slnečné. Pri behu sa nám jemne zatiahlo, tak sa nám lepšie behalo. Štartovný balíček v sume 23 € obsahoval tričko, štartovné číslo, čelenku, dve tetovačky (happy a the colour run), jednu práškovú žltú farbu a v cieli nás čakala medaila. 


Tu ma vidíte v spomínanom outfite pred štartom. Zatiaľ ma nezasiahla žiadna farba. To sa o chvíľu zmení.


Počas a po behu sme mali možnosť sa osviežiť vodou Rajec. Beh mal dĺžku 5 km, po odbehnutí každého km bolo stanovisko, kde na nás sypali určitú farbu. Prvý kilometer sa začínal žltou farbou, potom nás na stanovišti dva očakávala farba modrá, ďalej ružová a na koniec červená. Po odbehnutí 5 km nás čakal vytúžený cieľ. V cieli sme boli všetci spotený, farebný a vysmiaty.
Farba bola nezávadná, ľahko umývateľná až na modrú. Tá mi dala zabrať.

Účasť bola vysoká, tipujem vyše 2000 ľudí všetkých vekových kategórií.  Nakoľko rozhodujúcim faktorom bola hlavne zábava a zastavená časomiera. V preklade nebehalo sa na čas, ale pre zábavu. The colour run je tiež známy ako päť najšťastnejších kilometrov na Zemi. Tento pretek oslavuje zdravie, pohodu, radosť a individualitu. 

Pridávam jednu selfie po behu. Páči?


A tiež jedna skvelá fotka s našim skvelý teamom ,,Pure life" po bombardovaní s ružovým a fialovým práškom.


Všetko bolo skvele zorganizované. Moderátorom bol Roman Juraško. Tancovala sa zumba, kreslili sa portréty, Schwarzkopf sa postaral o skvelé účesy. Zakúpiť sa dali nápoje od Bubble tea a acai. V stánku colour run sa predávali štýlové tutu sukne,  farebné okuliare a veľa ďalších produktov. O hudbu sa postarala Európa 2.

Na budúci rok sa teším opäť.

Čo ty a beh?


Zdroj: www.thecolourrun.sk

#run #running #healthy @rajec_pramenitavoda #rajec #pramenitavoda #thecolourrun #thecolourrun2015 #thecolourrunsk #thecolourrun2015bratislava #bratislava #slovakia #colors #farby #rainbow #duha #happy #smile #pure #life #fromlenka #blogerkycz #summer #happy #happygirl #blogger
Share:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig