pondelok 26. októbra 2015

Zajíci v krabici september 2015

Kto sleduje môj blog vie, že na zajacov v krabici nedám dopustiť. Zbožňujem túto zdravú krabičku plnú prekvapení. Každý mesiac sa teším na nové produkty, s ktorými sa oboznámim. Čo ukrývali zajaci v krabici v mesiaci september? Môžete sa dozvedieť u mňa trošku s oneskorením, ale predsa.


1. Fruit Pure Bar - ovocná tyčinka od Allosu. Keďže nemám rada ananás, koštovku vykonala moja polovička. Tieto ovocné tyčinky sú vyrobené len z čistého ovocia. Chuť bola výborná, kúsky ananásu boli však väčšie, dosť sa dostávali do zubov. Takže sme sa zhodli, že u nás stále naj zostáva Raw energy od Bombus tzv. Bombuska. Objednávame ju pravidelne. Nájdete tu: (Zajíci v krabici)2.  Patifu paštéta z Tofu - táto paštéta bola pre mňa príjemným prekvapením. Bola výborná, veľmi som si pochutila. Objednala som viac kusov a okrem delikates  príchute aj toskánsku príchuť, ktorú odporúčali ďalší jej fanúšikovia. Paštéta je vyrobená iba z rastlinných surovín a to tofu, zemiakov, droždia a repkového oleja. Nie sú v nej použité glutamáty, chemické konzervanty ani arómy. Spoločnosť vyrába okrem paštét aj veľa iných produktov ako pomazánky, salámy a iné. Nájdete tu: PatifuCZ


3. Novodvorská horčica - horčičné semená tvoria bielkoviny, esenciálne oleje, vitamíny,
minerály a vláknina. Sú vynikajúcim zdrojom vitamínu B. V balení boli pribalené aj recepty s použitím spomínanej horčice. Tie nevyužijem, na môj vkus recept obsahoval veľa ingrediencií nedostupných u mňa v kuchyni. Musím uznať, že chuť horčice bola výborná.


4. Hof Roastie Arónia Chia - raňajkové musli inšpirované granolou. Jedná sa o pečenú cereálnu zmes z ovsených a pšeničných vločiek, slnečnicových semienok, amarantu, šťavy z čiernych ríbezlí, arónie a chia semienok. Osladená s agáve a ryžovým sirupom. Arónia je cenným zdrojom železa, jódu, fluóru, mangánu a ďalších mikroelementov. Táto zmes je skvelá, chutí vynikajúco. Mám len jeden problém, nejako sa mi tu tých raňajkových zmesí nakopilo a neviem ktorú konzumovať skôr. Jedno viem určite. O chutné a zdravé raňajky mám na najbližšiu dobu postarané.


5. Zeleninové krekry Fenikel + Rozmarín - sú to pečené, tenké krekry zo špaldovej múky, ochutené semienkami feniklu a rozmarínu. Krekry nie sú chuťové zlé, avšak táto kombinácia ma moc neoslovila. Fenikel má veľmi výraznú arómu, pre mňa až nepríjemnú vôňu. Okrem spomínaných feniklovo - rozmarínových krekrov sú v ponuke aj červená repa s chrenom a mrkva s morskou soľou. Tým mrkvovým by som ešte dala šancu.


Ktorý produkt ťa zaujal? Poznáš aj ty nejakú špeciálnu pochúťku?

#zajicivkrabici #zdravie #zdrave #healthy #allos #patifu #fruit #prekvapenie


Share:

2 komentáre

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig