piatok 20. novembra 2015

Špeciálne adventné kalendáre 2015

Vždy som si myslela, že na trhu dostupné adventné kalendáre sú len tie sladké, chutné a čokoládové.  Ako dieťa som ich zbožňovala. Namiesto 24 dní mi však vydržal len maximálne tri. A keďže niekedy si pripadám ako večné dieťa s tridsiatkou na krku, rada by som si nejaký špeciálny kalendár tento rok zaobstarala. Bude ťažké sa rozhodnúť len pre jeden. V ponuke nájdete napríklad:

1. Mixit 
24 zdravých pochúťok a prekvapení od spoločnosti Mixit. U nás doma Mixit zbožňujeme!


2. Yankee Candle
Pre mňa najúžasnejšie sviečky, ktorých vlastním doma hneď niekoľko. Dostupné sú dva typy adventného kalendára:
Adventný domček - ukrýva 23 vonných čajových sviečok a 1 sampler sviečku. Vône:
CANDY CANE LANE, WINTER GLOW, SNOWFLAKE COOKIE, ICICLES, BUNDLE UP, SPICED ORANGE,  a sampler sviečka vo vôni CHRISTMAS EVE. Trvácnosť čajovej sviečky: cca 15 hodín.

Adventný kalendár 2015 - ukrýva 20 čajových sviečok a 4 sampler sviečky. Vône: BERRY TRIFLE, CHRISTMAS COOKIE, BUNDLE UP, CINNAMON STICK a sampler sviečky RED APPLE WREATH , CANDY CANE LANE, ANGELS WINGS, SNOW IN LOVE3. Makeup revolution - kalendáru sa potešia hlavne milovníčky líčenia. Balíček obsahuje dokonalé kozmetické prekvapenia na každý deň. (Napr. laky, rúže, lesky a veľa ďalšieho)


4. Essence adventný kalendár - kalendár plný jedinečných prekvapení, ktoré nezoženiete v žiadnom obchode. Nájdeš v ňom hlavne veľa zaujímavostí pre nechty. (Laky, nadlaky, pilníčky...)


 5. Adventný kalendár s mydielkami - farebné mydielka na každý deň.6. Benefit Party Poppers Kit - exluzívne od Sephory. Rôzne kozmetické produkty od značky Benefit.


7. Adventný kalendár s čajmi - spríjemnite si Vianoce s kvalitným bio čajom zo Srí Lanky. 8. Adventný kalendár so značkovým mini alkoholom - niečo aj pre pánov.
Nové kalendáre na rok 2016 nájdeš v príspevku ,,Špeciálne adventné kalendáre 2016".

Ktorý kalendár ťa najviac oslovil?
Share:

1 komentár

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig