nedeľa 22. novembra 2015

Starostlivosť o vlasy a skúsenosť s maskou Bed Head od TIGI


Asi každá z nás pozná, aký vplyv má na naše vlasy striedanie ročných období. Leto nám ich vysuší, slnečné lúče do nich vtiahnu slnko a svetlosť. Na jeseň a v zime sa začíname teplejšie obliekať, nosiť bundy, kabáty a šály. Vlasy si častejšie prehrabujeme, elektrizujú nám. Vždy sa určitým spôsobom vysušia a volajú o pomoc. Prípadne začnú bezdôvodne padať a preriedia sa. Po vypadaní začnú opäť rásť a potom musíme bojovať s nepoddajnými rastúcimi malými vláskami.  Ďalším problémom je ak vlasy dorastú do určitej dĺžky, začnú sa lámať a rozdvojujú sa nám končeky. Moja starostlivosť o vlasy sa začína pravidelnou návštevou kaderníčky, ktorá mi končeky vlasov pristrihne a dostane do nich život. Okrem toho používam aj rôzne oleje, masky, kondicionéry, kúry a zábaly. 


Pred pár týždňami som sa po prvýkrát oboznámila so spoločnosťou Elnino a jej eshopom, vďaka ktorému som mala možnosť otestovať výbornú masku na vlasy. Veľmi ma oslovilo široké spektrum rôznych kozmetických, dekoratívnych produktov a tiež široká škála ponúkaných parfémov daného eshopu. Spoločnosť Elnino nie je na trhu žiadnym nováčikom, na facebooku má už skoro 150 000 fanúšikov.

Teraz však prejdime k spomínanej maske Bed Head Antidotes Recovery Mask od spoločnosti Tigi, ktorú som mala možnosť otestovať. Kozmetiku Tigi používajú kaderníci po celom svete. Založená bola v Londýne. Produkty sú obdarené viditeľným účinkom a ohromujúcou parfumáciou. Z bohatej ponuky produktov Tigi si vyberie každý. 

Mňa oslovila táto Tigi maska. Má veľmi pekné, tyrkysovo - biele trblietavé balenie. Po
otvorení ma očarila svojou vôňou. Bledomodrá až biela maska, ktorej vôňa sa tiahla široko - ďaleko. Má konzistenciu ako klasická maska.

 
Vlasy sú po jej nanesení a opláchnutí jemné, prevoňané.  Treba ju nechať pôsobiť cca 3 - 5 minút. Ja som ju naniesla do spodnej časti vlasov. Nikdy nenanášam masky na celú hlavu, nakoľko mám jemné, mastiace sa vlasy a takto by som ich v ďalšom mastení ešte podporila. Po používaní cca 2 týždňov mám vlasy jemné, lesklé. Rozštiepené končeky mi neucelilo, avšak to neočakávam od žiadnej masky. Vlasy sa po použití masky veľmi dobre rozčesávajú. Maska je určená pre starostlivosť o suché a poškodené vlasy.Ako môžeme prispieť k tomu, aby boli naše vlasy krásne?

1. Používaj správny hrebeň, kefu pre česanie vlasov (ja používam špeciálnu kefu Tangle Teezer)
2. Vlasy treba podporiť aj zvnútra (relax, obmedzenie stresu, správna životospráva)
3. Správna voľba šampónu a produktov pre starostlivosť o tvoje vlasy
4. Ak si farbíš vlasy, zvoľ kvalitnú farbu na vlasy
5. Pri používaní fénu, kulmy, žehličky používaj špeciálne prípravky na vlasy
6. Po umytí vlasov, si vlasy rozčeš až keď ich vysušíš uterákom
    (najprv pri končekoch, neskôr prejdi ku korienkom)
7. Maska platí do základnej výbavy každej ženy
8. Pravidelná návšteva kaderníčky
9. Vlasy si čes pravidelne niekoľkokrát za deň (najlepšie ráno, obed, večer)


Akú starostlivosť dopraješ tvojim vlasom ty? Používaš masky na vlasy? 
(Ďakujem za všetky komentáre)

Zdroj 

#fromlenka #blogerkycz #elninosk #elnino #beauty #hair #tigi #tips #tangleteezer #krasnevlasy #nicehair

Share:

4 komentáre

  1. Pisat recenziu po dvoch tyzdnoch je neprofesionalne.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Masky používam a najradšej mám tie profesionálne, tie z drogérie mi nikdy nepomohli. Obľúbila som si Matrix Total Results.
    Bianka

    OdpovedaťOdstrániť

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig