streda 9. decembra 2015

Dekoratívna kozmetika značky Frais Monde


 
Kozmetika Frais Monde bola založená lekárom Giuseppe Gualtierim už pred viac ako 50 rokmi v Kalábrii na juhu slnečného Talianska. Táto jedinečná talianska kozmetika ponúka luxusnú termálnu kozmetiku a prírodnú dekoratívnu kozmetiku, ktorá poskytuje pleti skutočne komfortnú starostlivosť. Vďaka zložkám v produktoch pochádzajúcich z prírodného zdroja bohatého na minerálne látky je ideálna pre starostlivosť o pleť pre všetky typy pleti a to ako pre ženy tak aj pre mužov. Je hypoalergénna a zloženie je bohaté na čisté prírodné suroviny v bio kvalite, medzi ktoré patrí termálna voda, minerálne soli, prírodné extrakty a oleje alebo termálne íly. Hlavnou zložkou je termálna sírna voda z repole, ktorá má blahodarné účinky na všetky typy pleti. Vďaka svojej kvalite získala hneď niekoľko certifikácií vrátane certifikátu Ministerstva zdravotníctva v Taliansku, ktoré uznalo liečebné vlastnosti termálnej vody a potvrdilo možnosť jej využitia v dermatológii a kozmetike.  Prostredníctvom Parfémy Elnino.sk som vybrala dva dekoratívne produkty, ktoré som otestovala a to:


1. Očné tiene Frais Monde Thermal Mineralize Baked Trio Eyeshadow Odtieň 2
2. Rúž Frais Monde Make Up Termale Moisturizing Lipstick Odtieň 4

O značke Frais Monde som predtým nikdy nepočula a som veľmi rada, že som dostala možnosť sa s ňou oboznámiť. Čo sa týka samotného papierového balenia je veľmi vkusné perleťovej farby. Obal produktov nepôsobí na mňa luxusne ako niektoré iné značky, ale naopak jednoducho a obyčajne. Podobá sa značke Essence. Dôležitý však nie je obal, ale kvalita samotného produktu. Akú mám skúsenosť po testovaní?

1. Očné tiene Frais Monde Thermal Mineralize Baked Trio Eyeshadow Odtieň 2

Tiene som vyskúšala nielen na oči ale aj líčka. Sú krásne jemne trblietavé. Všetky tri farby (zlatá a odtiene  hnedej) sa výborne používajú pri tieňovaní. Použitím týchto farieb sa líčenie stáva pekným a prirodzeným. Dokonca môžem prehlásiť, že sa mi páčia rovnako ako moje milované Naked-ky. Výdrž je výborná, dokonca pri nanášaní neopadávajú čiastočky z tieňov na pokožku a nemám tak trblietky aj pod očami. Chýba mi aplikátor na nanášanie tieňa. Preferujem skôr palety, ktorých súčasťou balenia je aj spomínaný aplikátor.


2. Rúž Frais Monde Make Up Termale Moisturizing Lipstick Odtieň 4

Keď som zbadala farbu tohto rúžu obávala som sa ako mi sadne. Ale sadol výborne. Úžasne hydratuje a premasťuje pery. Má nádhernú sýtu farbu.

Vonia ako plastelína, ale tá vôňa sa mi páči. Pri nanášaní sa prenesiem do detstva, kde som modelovala a zmiešavala rôzne farby plastelíny spolu. S radosťou som pritom sledovala ako sa z dvoch farieb stáva iná, nová. Mám rada výraznejšie rúže a tento mi prirástol k srdcu.Líčenie s použitím tieňu aj rúžu Frais Monde
P.S. ,,Pri zakladaní blogu som mala v pláne nebyť na očiach, tuším sa mi to nepodarilo." :)))


Máte skúsenosť s touto značkou kozmetiky?
(ďakujem za všetky komentáre)

Ak ťa produkty oslovili stačí stačí zájsť na: Elnino.sk  Výber je naozaj široký.

#beauty #cosmetics #review #fraismonde #elninosk #elnino #fromlenka
Share:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig