piatok 8. januára 2016

Čistiace mlieko Purifying milk face emulsion od spoločnosti Frais Monde


Teším sa opäť z ďalšieho testovania produktu od spoločnosti Frais Monde. Moje prvé skúsenosti s touto značkou boli vynikajúce. Keďže sviatky sú pre viaceré z nás mesiacom leňošenia a prejedania sa, často sa to odzrkadlí nielen na váhe, ale aj na kvalite pleti či vlasov. Moja pleť utrpela po toľkej konzumácií ,,nezdravostí" šok a pomstila sa mi v podobe nepekného akné. Musím sa priznať, že už dlho som nemala takúto zlú pleť. Za tie roky som však mala možnosť na sebe spozorovať, že strava obsahujúca cukry, lepok a smažené jedlo môjmu organizmu jednoducho škodí a takto sa to odzrkadlí. Zmenu stravy som už preto zahájila. Od budúceho týždňa do toho pridám ešte pohyb vo fitku s trénerom (som viazaná aj na kamarátku aj na trénera a nemám tak úniku), dostatok spánku a vody. Voda je ďalšia vec, ktorú môj organizmus potrebuje, no ja často na neho kašľem a z nevysvetliteľného dôvodu nepijem, resp. pijem minimálne. Keď to spomínam, idem si dať pohár vody, pretože som opäť akosi pozabudla. (po napísaní a kontrole daného príspevku pijem opäť). Inak objednala som si aj fitness diár a zapojila do fitness výzvy. V diári zatiaľ nemám ani čiarku a výzva začína od 11.01.2016. Cvičiť môžem začať už teraz, ale ešte som sa k tomu akosi nedostala. Som zvedavá ako to so mnou dopadne. Opäť! Nejako som zlenivela. U mňa platí a je overené pravidlo ,,začať", potom to už ide.  Ale teraz už k spomínanej kozmetike Frais Monde. Som
veľmi nadšená z rúžu, ktorý nosím momentálne veľmi často. Je jemný, hydratačný s nádhernou jesennou farbou. A mimochodom často chválený! Teším sa aj na iné odtiene. Momentálne kvôli spomínanej pleti som sa rozhodla vyskúšať produkt z pleťovej kozmetiky a to konkrétne čistiace mlieko pre mastnú, znečistenú a aknóznu pleť. Moja pleť je  momentálne mastná, hlavne v oblasti T - zóny a tiež aknózna. Inak býva skôr jemná a suchá bez akné.

Mlieko má príjemnú, redšiu konzistenciu a neutrálnu vôňu. 


Má pekný luxusný obal, ktorý sa mi veľmi páči. Je opakom oproti dekoratívnej kozmetike.


Aj napriek tomu, že obal je pevnejší mlieko sa dobre nanáša na čistiaci tampón. Dobre čistí pleť a z oblastí T-zóny stiahne prebytočnú mastnotu. Je zložené z riečnych rias nasýtených sírou termálnym prameňom. Sírna termálna voda pleť upokojuje a obnovuje poškodené bunky. Čo mi však veľmi chýbalo pri konkrétnom produkte bol popis produktu v slovenčine na krabičke aj v príbalovom letáku. Na dočistenie by bolo vhodné použiť tiež pleťovú vodu. Keďže mlieko nám nedokáže odstrániť všetky nečistoty na 100 %. Pozerala som na stránke sa nachádza.

Obsah produktu je 200 ml. 
Výrobca: Taliansko. 
Cena: cca 12 €

Aké sú tvoje obľúbené produkty na čistenie pleti?
(ďakujem za všetky komentáre)

#fraismonde #taliansko #italy #cosmetics #beauty #fromlenka #elninosk #parfumeria #milkface #pletovemlieko #reviews


Share:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig