streda 13. januára 2016

Suchý šampón s výťažkom žihľavy od spoločnosti Klorane


Suchý šampón pozná zrejme každá z nás. Je neodmysliteľným pomocníkom každej modernej ženy či muža. Mala som možnosť vyskúšať suché šampóny viacerých značiek. Mojím favoritom bol na začiatku suchý šampón Batiste, ktorý vystriedal suchý šampón Aussie. Sklamaná som bola so šampónom značky Dove. Mal nádhernú vôňu, no žiadny účinok. Možno to znie neuveriteľne, ale niekedy zohnať suchý šampón nebolo vôbec jednoduché. To už je však minulosť. Keďže sa stal obľúbeným produktom, dajú sa tak kúpiť kvalitné suché šampóny aj u nás. Vďaka portálu blogerkycz som mala možnosť otestovať suchý šampón s výťažkom žihľavy od spoločnosti Klorane, s ktorou som nemala dovtedy žiadne skúsenosti. Suchý šampón je u mňa nevyhnutnosť, nakoľko mám redšie, jemné vlasy, ktoré majú sklon k masteniu. Väčšinou druhý deň po umytí už potrebujú pomoc a tak ho musím mať vždy po ruke.Suchý šampón od Klorane, ktorý som testovala bol s výťažkom zo žihľavy. Preferujem a často používam klasický žihľavový šampón, čiže ma to veľmi potešilo. Vôňa bola príjemná. Čo ma pozitívne prekvapilo bol rozprašovač. Rozprašovanie prípravku bolo vynikajúce. U žiadneho produktu som sa nestretla s tak intenzívnym a silným rozprašovaním.


O tom, že prípravok sa má nanášať z 30 cm diaľky som vedela už predtým, ale to že sa má aplikovať postupne na pramene vlasov som zistila až pri popise daného produktu. 


V minulosti som suchý šampón jednoducho naniesla na mastné miesta a neriešila som žiadne pramene. Prípravok treba nechať pôsobiť, cca 2 minúty a potom vyčesať prebytočný púder. Suchý šampón používam, lebo mi umožňuje predĺžiť intervaly medzi umývaním
vlasov. Ako sa hovorí, čím častejšie sa vlasy umývajú, tým rýchlejšie sa mastia a vysušujú. Vysoko absorbčné púdre obsiahle v tomto suchom šampóne absorbujú nadbytočný maz a vlasom sa tak opäť vráti na určitý čas objem a tvar.  Neobsahuje farbivá a parabény. Samotný produkt sa mi veľmi páči, kvalitou by som ho prirovnala k suchému šampónu od Aussie. Aussie má však špecifickú, viac prenikavú a nosu lichotivejšiu vôňu. (tzv. žuvačkovú). Ak vyskúšate tento od Klorane, určite nebudete ľutovať. Podľa mňa je výborný.

Okrem žihľavového sú ešte dostupné dva druhy a to:

1. suchý šampón s ovseným mliekom
2. suchý šampón s ovseným mliekom pre gaštanové až hnedé vlasy


Objem: 150 ml

Aký suchý šampón používaš ty?

(Ďakujem za všetky komentáre)

#klorane #shampoo #zihlava #kopriva #nettle #beauty #hair #vlasy #sampon #fromlenka #blogerkycz #winter #zima 

Zdroj 
Share:

4 komentáre

 1. vyskusala som ich zopar a najviac sa mi osvedcil a zostavam mu verna - suchy sampon Amica od znacky Alpa...najdes v 101tke zanecele 1,50 mi vydrzi aj polroka a to ho minimalne raz za tyzden pouzijem

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem pekne za tip! Určite vyskúšam :) Prajem pekný deň. Lenka

   Odstrániť
 2. Tento žihľavový bol môj vôbec prvý suchý šampón a bol to fakt zázrak, vlasy neboli mastné a mali s ním aj úžasný objem, vôňa sa dala zniesť. Dokonca fungoval aj na nagélované vlasy, bola som raz po takom jednom vyšetrení EEG kedy sa na hlavu natrepe kopa gélu, po vyšetrení si vlasy proste musím umyť, no a toto bolo presne to pravé riešenie. Dokonca som ho ani vyčesávať nemusela, skrátka som ho nastriekala, ľahla si spať a ani stopa po géle na vlasoch neostala. Teraz som si objednala ten na hnedé vlasy.
  Bianka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Počula som pozitívne ohlasy aj na klasické šampóny (nie tie suché) Klorane je výborná značka.

   Odstrániť

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig