piatok 22. januára 2016

Zimné novinky od Yankee candle - moje nové vosky

Kto ma pozná vie, že zbožňujem produkty od Yankee Candle. Musím sa priznať, že moja závislosť na nich vzrástla natoľko, že ich nemám čas priebežne spotrebovávať. Znamená to, že ich objednávam, aj keď ich mám dostatok. Kto by odolal ďalším a ďalším novinkám? Ja určite nie! Už po napadnutí prvého snehu som sa vybrala na prechádzku, aby som vám tieto novinky nafotila. Nech sa páči predstavujem vám ich v plnej kráse.


1. Cosy by the fire

2. Sparkling cinnamon

3. Bundle up

4. Berry Trifle

5. Winter glow

6. Sparkling snow


1. Cosy by the fire - mix zázvoru, hrebíčku a pomaranču skombinovaný s drevitými vôňami. Prináša autentickú vôňu praskajúceho krbu pri ktorom sa pije horúci, voňavý drink.  Bez popisu vône sa veľmi ťažko špecifikovala daná vôňa. Mne pripomína mydlovú vôňu, avšak po prečítaní originálneho popisu sa naozaj podobá vôni spomínaného mixu.
 

2. Sparkling cinnamon - vôňa škoricovej tyčinky a hrebíčku. Súhlasím, tento popis vystihuje danú vôňu dokonale. Pripomína mi vianočný čas, sneh, varené vínko, rodinnú pohodu. Táto vôňa ma prenesie do detstva, kde sa varí a rozvoniava krupičná kaša posypaná aromatickým škoricovým cukrom.


3. Bundle up - svieža zimná vôňa mrazivých dní v lese a vôňa mäkkých čistých vypraných svetrov. Nechýba ani citrusová vôňa. V tejto vôni cítim mix citrusu a borovice


4. Berry Trifle - ovocný dezert s vanilkovým krémom. Podľa mňa je táto vôňa sladká a
cítim v nej intenzívne vôňu malín.

 

5. Winter Glow - žiarivá zima. Vôňa zmrznutých listov na zasnežených stromoch.  Elegantná a noblesná vôňa. Podľa môjho názoru je vôňa svieža, veľmi príjemná.


6. Sparkling snow - iskrivý sneh. Prirodzene svieža vôňa. Hurá už je sneh, ideme na sane! Veľmi príjemná vôňa, ako kvalitný a svieži sprchovací gél.


Klobúk dole pred ľuďmi, ktorí pracujú pre Yankee Candle a podieľajú sa na vzniku nových a nových vôní, ku ktorým vždy vymyslia výstižný a očarujúci názov a popis. V ponuke sa nachádza veľa rôznych druhov vôní. Dané vosky som objednávala ako novinky, neštudovala som o aké vône sa jedná. Bolo naozaj náročné ich identifikovať, nakoľko sa nejedná o klasické vône. Najjednoduchšie sa identifikovala vôňa sparkling cinnamon (škorica) a berry trifle (ovocná vôňa).

Ktorá vôňa zo spomínaných ťa zaujala najviac? 
(Ďakujem za všetky komentáre)

#yankeecandle #candle #usa #fragrance #vona #vone #sviecky #thebestcandle #sparklingsnow #winterglow #berrytrifle #bundleup #sparklingcinnamon #cosybythefire #winter #snow #zima #sneh #fromlenka #blogerkycz #svetbytovychvuni #yankeecandlecz #yankeecandlesk #slovakiablogger #blogger #beautyblogger
Share:

2 komentáre

  1. Yankee Candle vosky miluju a skoupila bych je nejradši úplně všechny. :-D Z těch zmíněných v článku se mi nejvíce líbí Winter Glow. A těším se na jarní novinku - pivoňku. :-)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Áno už ich mám rezervé u predajcu :) Som rada, že nie som jediný závislák. Príspevok s jarnými novinkami pridám už čoskoro. Pekný deň.

      Odstrániť

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig