utorok 16. februára 2016

Atoderm sprchový olej od Biodermy


Túto zimu sme mali možnosť zažiť len málo zasnežených dní. Je to smutné, no musíme sa tešiť aj z toho, že nám predsa len zopárkrát nasnežilo. Preto sme sa vybrali na prechádzku, pokochať sa krásami zasneženej prírody. Podarilo sa mi tiež pripraviť zopár fotiek produktov od spoločnosti Bioderma. Veľmi ma baví vymýšľať rôzne zátišia pre všakovaké produkty. Keby som už vtedy mala moju zrkadlovku od Nikonu, bola by to ešte väčšia zábava. Teraz skúšam s ňou fotiť a fotky uvidíte hlavne ku koncu daného príspevku. Myslím si, že aj môj Samsung nezaháľal a vznikli veľmi pekné fotky. Zima a s ňou spojený chlad a studený vietor vplývajú na našu pokožku a práve Bioderma má vo svojom portfóliu produkty, ktoré sú zamerané na boj proti týmto vonkajším vplyvom.


Nedávno som začala testovať produkty z rady Atoderm určené pre veľmi suchú a podráždenú citlivú pokožku. Moja pokožka je práve v zime veľmi suchá a potrebuje špeciálnu starostlivosť. V ponuke je viacero produktov. Ako prvú som sa rozhodla vyskúšať novinku od Bioderma a to sprchový olej. Sľubuje 24 hodinovú hydratáciu ihneď po osprchovaní. Patent Skin Barrier Therapy® chráni pokožku pred baktériou Staphylococcus aureus spôsobujúcu zápal a podráždenie. 
Konzistencia je olejová, nie príliš mastná, príjemná. Na pohľad lesklá, medovej farby. Po kúpeli nezostáva vo vani priveľká mastnota, ako je to bežné pri iných obdobných produktoch. Vytvára ľahkú, jemne parfumovanú penu. Ľahká znamená, že nie je taká bohatá ako sme možno zvyknutí u iných bežných sprchových produktov. Vôňa je veľmi príjemná. Produkt je vhodný nielen na telo ale aj tvár. Neštípe v očiach. Je bez parabénov, farbív a mydla. 

Balenie obsahuje dávkovač, ktorý je veľmi praktický. Ak ste fanúšikom značky Bioderma
mali ste možnosť sa stretnúť s ním pri viacerých produktoch. Tieto dávkovače sú veľmi praktické.


V ponuke je 200 ml a tiež veľké litrové balenie. Na začiatok som zvolila 200 ml balenie, ale odporúčam hneď to väčšie, nakoľko tento sprchový olej je naozaj skvelý. Stihla som spotrebovať už polovicu balenia. Pre ešte lepšie výsledky plánujem vyskúšať aj Bioderma Atoderm krém.Cena pri 200 ml balení je cca 8 € a 1 litrové balenie vychádza cca 16 €. V každej lekárni, či eshope sa cena pohybuje inak. Myslím, že cena je veľmi prijateľná.


 Aký produkt od Biodermy máš najradšej?
(Ďakujem za všetky komentáre)

Share:

4 komentáre

 1. Vypadá skvěle, chci ho určitě zkusit :) Nejradši mám asi růžovou micelárku :)
  HAUTE BASICS urban decay giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Teri je úžasný a podľa mňa aj cena je prijateľná, na to o akú značku sa jedná. Fakt odporúčam!

   Odstrániť
 2. Ten by se mi hodil.:-)
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovedaťOdstrániť

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig