nedeľa 21. februára 2016

Sérum na bielenie zubov od Dulcie

Krásny úsmev a biele zuby vedia zaujať na prvý pohľad tak ako krásne vlasy, čistá pleť či pekne upravené nechty. A keďže každá sme iná a nemôžeme mať všetko, vieme si dopomôcť rôznymi prípravkami. V dnešnom príspevku vám predstavím liečivé sérum nielen na bielenie zubov.


Sérum od Dulcie je okrem bielenia zubov účinné v boji proti zubnému kazu a pre celkové zlepšenie stavu chrupu a ústnej dutiny. Je olejové a obsahuje panenský kokosový olej v spojení s ďalšími prírodnými zložkami. 


Čo sa týka konzistencie, tá závisí podľa uskladnenia. Ak ho uskladníte vo vyšších teplotách sérum je skôr olejové, ak na chladnejšom mieste je tuhšie, ak v chladničke stuhne úplne. Problém potom však vzniká pri používaní. Čím tuhšie, tým ťažšie sa s ním pracuje a nanáša. Ja ho nanášam na zubnú kefku. Podľa výrobcu je vhodné ho používať na samotné čistenie zubov. Vyskúšala som túto postupnosť a zuby vyčistilo výborne.  Sérum nepení ako klasická zubná pasta. Chuť je zaujímavá, iná, slaná, no mne sa pozdáva. Veľmi dobre dezinfikuje (ústa aj jazyk). Farba séra je žltá.


Obsahuje citrón, klinčeky, škoricu, badyán a rozmarín. Kokosový olej je antibakteriálny a protiplesňový. Upokojuje ďasná, odstraňuje nepríjemný povlak na jazyku. Dôležitou zložkou je tiež jedlá sóda, ktorá slúži ako jemné brusivo. Je alkalická a preto pomáha neutralizovať kyseliny v ústach, čím zabraňuje vzniku zubného kazu. Taktiež absorbuje pach a v spojení s esenciálnymi olejmi pomáha vytvárať svieži dych. Sérum je výborné.  Objednávať je ho vhodné, hlavne v mesiacoch, kedy nie sú vysoké teploty, inak vám môže cestou vytiecť. Upozornila som na tento nedostatok tiež predajcu. Odpoveď bola veľmi milá s poďakovaním o upozornení a preto sa pozastavuje jeho predaj v letných, teplých mesiacoch. Po použití séra sú zuby čistejšie a belšie. O svoje zuby sa však treba starať dlhodobo nie jednorázovo. Všetky spomínané výhody liečivého séra sú  pravdivé a som s ním veľmi spokojná. Dulcia neprekvapila. Nakoľko má v ponuke hneď niekoľko výborných produktov.

Príspevky s ďalšími Dulcia produktami nájdete tu:

Dulcia 1 
Dulcia 2 
Dulcia 3 

Skúšali ste si už bieliť zuby? Ak áno čím? Aký je váš obľúbený produkt, ktorý používaš pri čistení ty? Aké pomôcky?

Zdroj 

Share:

6 komentárov

 1. Už jsem o něm slyšela, nevypadá vůbec špatně :)
  HAUTE BASICS

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mne sa veľmi páči, jediné mínus sú tie teplé mesiace.

   Odstrániť
 2. :D to je riadna blbost toto..."brusivo" na zuby :D hroza...

  OdpovedaťOdstrániť
 3. No to znie zaujímavo, musím vyskúšať :) zatiaľ som skúšala len bieliace pásiky na zuby :)
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja som skúšala crest bieliace pásiky, ale mala som po nich veľmi citlivé zuby. Au!

   Odstrániť

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig