streda 2. marca 2016

Instagram Fromlenka #1

Aký bol mesiac február u mňa na Instagrame?

Podarilo sa mi otestovať niekoľko produktov a ich recenzie môžete nájsť u mňa na blogu. 


 

Nakoľko som začala pravidelne cvičiť za odmenu som si nakúpila v H&M nové tielka a športové legíny na cvičenie. Sú fakt perfektné. Pri legínach mám však pocit, že sa natiahli. Nie nie je to tým, že som schudla. :) Až taký úbytok váhy to zatiaľ nebol.


Splnila som si svoj sen a kúpila zrkadlovku od Nikonu D5300.


To, že je úžasná a výborne fotí môžete vidieť na nasledujúcich záberoch. Len zopár z nich je fotených mobilom. Ako prvé som sa rozhodla pripraviť a nafotiť príspevok z nákupov v Paríži. 


V Lidli som si kúpila krásne pečiatky, nielen na pečiatkovanie.Naranžovala som stôl v obývačke s témou Valentín. Vychutnali sme si skvelý čaj. Byt sme prevoňali voskom od Yankee Candle. Kúpila som chryzantémy, ktoré vydržali čerstvé viac ako týždeň. Úžasne voňali. Srdiečka, srdiečka, všade samé srdiečka. Lásku si však prejavujeme celý rok. A myslím, že by to malo byť tak u každého.


Mali ste možnosť sa zapojiť až do troch rôznych súťaží. (Parížske podpivníky, 10 voskov od Yankee Candle a balík produktov od Biodermy).


Samozrejme som si vyhradila čas aj pre relax.  Kniha Šlabikár šťastia a Denník Anny Frankovej sú z Martinusu. Časopis Bazaar som si kúpila prvýkrát.  Vyšlo nám aj slniečko. Jar, teplo, dlhšie dni, bolo to príjemné, až kým sa počasie nezmenilo. Aspoň narcisy symbolizujú, že jar je už za dverami. Teraz tu máme už zopár dní upršané počasie, práve v čase mojej dovolenky. Striebornú šálku som si kúpila v Tescu, veľmi sa mi páči. Brošňu jeleňa z jelenisperkycz. Druhá šálka bol darček od kamarátky jedná sa o značku Villeroy & Boch.
 

Jedny fotogenické raňajky - tvarohové lievance s horúcimi jahodami.Tento záber vznikol pri testovaní novinky, ktorú vám predstavím  priebehu marca.Tento výhľad nikdy neomrzí. Mali ste ho možnosť vidieť u mňa v priebehu celého roka. Slnko, sneh, kvety, striedanie ročných období. Mestská veža v Trnave a pohľad na Trojičné námestie.


 U sestry na návšteve som mala možnosť pomaznať sa s týmito zlatíčkami.


Február sme zakončili ochutnávkou vína v sklípku na Morave.


Vidíme sa o mesiac v ďalšom  insta príspevku.

Čo ťa v danom mesiaci zaujalo najviac?
(Ďakujem za všetky komentáre)
Share:

3 komentáre

 1. krásne zhrnutie februára! Fotky so zrkadlovky vyzerajú skvelo, hlavne tie nákupy v Paríži a ešte také ňuňu vecičky. No najviac ňuňu sú šteniatka u sestry :). Inak by ma zaujímalo, keď fotíš nejaké fotky "na stojáka" :D, že aké tam máš pozadia? Napríklad, ružové zelené či biele (biele celkom chápem lebo môžeš mať biely stôl a bielu stenu), máš také nejaké plátna na fotenie alebo? (Dúfam, že chápeš čo myslím :D)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za veľmi milý a obsiahly komentár :) Rozumiem, čo sa pýtaš, môžem ti to nafotiť, ako fotím najbližšie, keď budem fotiť a spravím z toho príspevok :)

   Odstrániť
  2. to by bolo skvelé :) teším sa! :)

   Odstrániť

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig