utorok 15. marca 2016

Novinka od Biodermy Hydrabio Perfecteur SPF 30 podkladový krém

Som vďačná, že som mala možnosť medzi prvými vyskúšať túto úžasnú novinku od Biodermy, ktorou je podkladový krém pod make-up Hydrabio Perfecteur SPF 30. Zaobstarať si ju môžete od dnes 15. marca 2016.

Podľa popisu spĺňa nasledovné:

- Intenzívne a dlhodobo hydratuje, je každodenným podkladom pod make-up.
- Zabraňuje predčasnému stárnutiu pleti a chráni pred UV žiarením (SPF 30).
- Prekrýva drobné vrásky a škvrny.
- Prináša intenzívne rozjasnenie.
- Je nekomedogénny, hypoalergénny, má sviežu a ľahkú parfumáciu.
- Má púdrovú textúru a rozjasňujúci efekt.


Teraz je na čase pridať aj moju skúsenosť s ním. Jedným slovom je ,,vynikajúci". Má príjemnú konzistenciu, ani hustnú ani riedku, jemne marhuľovú farbu, jemnú a nevtieravú vôňu. Po nanesení zostáva pleť hydratovaná, rozjasnená a svieža.


Nanášam naň make-up alebo BB krém. Veľmi dobre sa spolu kamarátia. Ďalším plusom je ochrana pred UV žiarením, nakoľko má ochranný UV faktor 30. Obsahuje dávkovač, ktorý mám pri produktoch veľmi rada. Krém sa tak výborne dávkuje.
 

Jediné čo sa mi neosvedčilo je sľúbené prekrytie drobných vrások a škvŕn. Keďže mi pomaly, ale isto ťahá na tridsať, zopár menších vrások u mňa nájdete a prekryť sa ich žiaľ daným podkladovým krémom nepodarilo, tak ako bolo sľúbené v úvode popisu produktu. To mi však vôbec neprekáža a tento produkt hodnotím veľmi pozitívne. Používam ho už vyše
mesiaca a mám veľmi peknú, rozjasnenú pleť bez náznakov akné. Opäť sa mi potvrdilo, že Bioderma je značka, ktorá prináša neustále nové a nové produkty a nezabúda nikdy na ich kvalitu.

Objem: 40 ml
Odporúčaná cena: 22,50 €
   Ako sa ti páči táto novinka od Biodermy?

Share:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig