pondelok 14. marca 2016

Sklenené pilníky Bohemia

Čo sa skrýva na úvodnej fotografii? Jedná sa o skvostné sklenené pilníky od spoločnosti Bohemia. Mám veľkú radosť, že som mala možnosť prostredníctvom blogerkycz vyskúšať tieto úžasné pilníky.V prvom rade ma zaujali svojím dizajnom. Sú nádherné, zdobené swarovski elements kamienkami. Na výber sú rôzne farebné prevedenia. Majú krásne čierne púzdro so zlatým nápisom loga výrobcu - Bohemia. Veľmi kladne hodnotím, ako boli pilníky zabalené pri preprave. Keďže v minulosti som nemala dobrú skúsenosť a pilníky z inej spoločnosti prišli zlomené. S týmito pilníkmi je radosť starať sa o nechty. Už na prvý pohľad je vidieť, že sú kvalitné a nie sú to žiadne tzv. ,,lacáky". 


Podľa popisu výrobcu sklenený pilník na rozdiel od kovového neláme nechty. Sklo je omnoho hygienickejšie ako papierové pilníky, ktoré môžu nasiaknuť vlhkosť a spôsobiť tak plesne. Sú praktické, nakoľko sa dajú ľahko umývať. A viete, čo je úžasné? Že sa jedná o českú ručnú výrobu z kvalitného tvrdeného skla. Všetky pilníky a veľa ďalších nájdete na Crystalescz. Okrem sklenených pilníkov sú v ponuke rôzne iné pomôcky k manikúre, či pedikúre. Cena za dva kusy pilníkov Deluxe je 189 kč čo je asi 7 €. U nás sú dostupné na parfumssk. Je to jednoducho skvelá a bezkonkurenčná cena. Samotný pilník plní svoj účel  a výborne sa ním pilníkujú nechty.
 

Hovorí sa, že na nechty by sa mal používať pilník, ale ja stále siaham po manikúrových nožničkách. Priznám sa, že mám problém so štiepením a lámaním nechtov. Tieto pilníky vo
mne vzbudili výzvu na nechty používať len a len pilník. Skúsim to a neskôr sa prihlásim s výsledkom.Ktorý Bohemia pilník ťa najviac oslovil?
(Ďakujem za všetky komentáre)
Share:

6 komentárov

 1. Nádherné pilníky, navíc za skvělou cenu skleněné dva pilníky je super. Já také nemám ráda kovové či papírové pilníky, přijdou mi na nic.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Rozmýšľala som, že sa tiež zapojím do výzvy, ale nejak som zabudla a teraz ľutujem :( :D.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No je prečo ľutovať, fakt sú perfektné! Krásny dizajn aj kvalita. Inak aj ja som najprv váhala.

   Odstrániť

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig