pondelok 25. apríla 2016

Líčiaca akcia a nákupy kozmetiky vo Fann parfumérii

Pred pár rokmi som sa prvýkrát zúčastnila líčiacej akcie vo Fann parfumérii a spravila väčší nákup dekoratívnej kozmetiky, ktorá bola použitá pri mojom líčení a bola mi odporučená. Svoj nákup som s odstupom času neoľutovala. Mám veľmi rada značku Gosh a tiež MaxFactor. Aj keď sa mi stalo, že som si zakúpila novinku, s ktorou som vôbec nebola spokojná, no neodradilo ma to od ďalšej kúpy, pretože som naďalej presvedčená o kvalite značky a ponúkaných produktov. Asi dva mesiace dozadu som opäť dostala chuť spoznať nejaké kozmetické novinky a tak som sa prihlásila na líčiacu akciu so značkou Gosh. Líčenie bolo veľmi príjemné a s výsledkom som bola veľmi spokojná, dokonca som sa aj viackrát na výsledný efekt išla pozrieť do zrkadla. Ak ste sa doposiaľ nezúčastnili líčiacej akcie odporúčam vám zúčastniť sa jej nakoľko je bezplatná, skrášlia vás a môžete si zakúpiť produkty, ktoré sa vám zapáčia. Ak vás nezaujme žiaden z produktov, tak ho nemusíte kúpiť. No verte mi, že neodídete na prázdno. Tentokrát som si odniesla hneď štyri produkty a to:

1. Čistiace mlieko a tonikum 2 v 1
2. Eyebrow Kit - set pre dokonalé obočie
3. Štetec na očné tiene plochý
4. Eye shadow Base - podklad pod očné tiene (označený ako bestseller)


1. Čistiace mlieko a tonikum 2 v 1 s vitamínom E a alantoínom vhodný pre všetky typy pleti - nádherná vôňa, gelová konzistencia, odličovanie je veľmi príjemné a relaxačné. Prebieha nanesením gélu končekmi prstov na pleť, vykonaním jemnej masáže a následným utretím odličovacím tampónom. Nie je to nutné, ale ja si tvár ešte prebehnem aj odličovacou vodou, alebo micelárnou vodou. Tento prípravok odporúčam, radosť odličovať sa. Mňa prvýkrát odličovala vizážistka na líčiacej akcii a ten pocit na pleti bol úžasný. Obsah: 200 ml.2. Eyebrow Kit - set pre dokonalé obočie, z ktorého som rovnako nadšená. Predtým som na obočie využívala ceruzku od Max factor. Odkedy som sa však zúčastnila tejto líčiacej akcie a kurzu večerného a svadobného líčenia vo fame.sk, tak som si obočie začala líčiť týmto setom a rozdiel je viditeľný na prvý pohľad (viď foto nižšie). V sete sa nachádzajú tri rôzne odtiene hnedej a gél. Ja používam odtieň č. 2 hnedej farby. Podľa mňa je odtieň č. 1 svetlohnedej farby vhodný pre blondíny a tmavohnedý odtieň č. 3 pre tmavovlásky. Štetec, ktorý je v balení je tiež vynikajúci a dobre sa s ním tento odtieň na obočie nanáša. Má výbornú pigmentáciu a drží na obočí celý deň. Pekné kabelkové a jednoduché balenie so zrkadielkom patrí medzi ďalšie prednosti tohto produktu.
 

3. Štetec na očné tiene - vhodný pre nanášanie tieňov na očné viečka. Štetec je zo 100 % syntetického vlákna a rúčka je z brezového dreva. Tento typ štetca mi chýbal, na očné viečka
som používala len tie, ktoré boli pridané priamo v paletkách s očnými tieňmi. Teším sa z neho.4. Eye shadow Base - podklad pod očné tiene (označený ako bestseller). Tento podklad nesie titul bestseller právom. Skúšku som zatiaľ mala možnosť vykonať len nanesením na ruku, na ktorú som naniesla túto krémovú podkladovú bázu a na ňu som naniesla tieň, ktorý drží veľmi dobre. Nakoľko je báza vodeodolná, tak som skúsila dať ruku pod tečúcu vodu a tieň zostal držať bez žiadnej známky zotretia, alebo rozmazania či rozpustenia. Dokonca som šúchala aj s prstom po danom mieste a tieň zostal v pôvodnom stave a mal minimálne rozmazanie. Tento test som vykonala s kvalitnými tieňmi od Naked. Onedlho doplním skúsenosti aj pri líčení. 

Chcela som pridať aj moje foto s výsledkom z líčiacej akcie, ale keďže bola robená mobilom, nie je viditeľný spomínaný wow efekt.

Aká je tvoja obľúbená značka dekoratívnej kozmetiky? Ktorý produkt je tvoj najobľúbenejší? Prípadne je nejaký produkt, ktorý si plánuješ kúpiť? 
(Ďakujem za všetky komentáre)
Share:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig