piatok 8. apríla 2016

Thailand haul (Nákupy Thajsko) 2016Práve som šťastne dorazila domov z Thajska a rozhodla som sa, že vám v prvom rade predstavím suveníry, ktoré som priniesla, či už pre seba, alebo svojich blízkych. Počas mojej dovolenky som nestíhala prispievať pravidelne tak, ako som plánovala, pretože program bol veľmi pestrý a časovo náročný. O to viac som sa snažila všetko zdokumentovať a hlavne si to naplno užiť a veľa toho zažiť. Po mojej návšteve Thajska môžem prehlásiť, že je to naozaj úžasná krajina. Zamilovala som sa tiež do thajskej kuchyne a ich pikantných chutí, a preto ju plánujem zaradiť aj do svojho jedálnička. More je veľmi teplé a piesok na pláži jemný. Ľudia sú tu veľmi milí, vôbec nežijú tak uponáhľane ako my. Majú stále úsmev na tvári a veľmi priateľskí. Teplota je cca 35 C a je tu veľká vlhkosť. V Thajsku je naozaj veľmi lacno, ceny treba zjednávať a mne sa podarilo nakúpiť nasledovné produkty:
Relaxačný masážny telový olej, mandarinkové hydratačné telové mlieko, čerstvé chilli papričky, zelený čaj z ruží a citrónovej trávy, magnetky, Hong - Thong - miestna whiski, prívesky na kľúče, mangové telové mlieko, pílingy na tvár mango, guava a leelawadee, kúpeľová bomba, kávová maska, bavlnené tričko s motívom slona, mydlá s vôňou leelawadee, mango a orchidea, zlatá soška budhu, pochutiny mango, ananás a oriešky, chladivá liečivá masť, drevený slon, drevená píšťalka, koreniny.

Čo sa ti páči z mojich thajských nákupov najviac?
Share:

6 komentárov

 1. Odpovede
  1. Oli vieš, že keď som ich zohnala som na teba silno myslela? :) a samozrejme, že ti poskytnem vzorku, nech si môžeš vypestovať, parádne thajské chilli :-*

   Odstrániť
 2. Uh, je toho dosť! Ja sa aj tak najviac teším na cestovateľské posty, fotky, zážitky, tak dúfam, že budú články a poriadne dlhé! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite áno, plánujem viac častí, pretože som toho fakt veľa zažila. A v jednom príspevku by bolo toho veľa.

   Odstrániť
 3. Já bych brala věci do kuchyně, protože moc ráda ochutnávám. Ve čtvrtek letím do Portugalska, taky budu nakupovat a taky budu fotit :-)
  O všem? Ovšem!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To sušené ovocie 👌❤ A zelený čaj!

  OdpovedaťOdstrániť

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig