utorok 17. mája 2016

Mix lakov na nechty - Catrice, Max Factor, Kiko, Sally Hansen a Barry M

Čo sa týka lakov na nechty nie som verná jednej značke, a preto vám ich predstavím hneď niekoľko. Na laku na nechty ma vždy v prvom rade zaujme farba. Neskôr skúšam kvalitu, rýchlosť schnutia, lesk či trvácnosť. Sú značky, ktoré mám v obľube, ale sú aj také, ktoré som ešte nemala možnosť vyskúšať. Väčšinou ich nakupujem v DM drogérii, okrem laku značky Max factor, ktorý mám z eshopu parfumérie Elnino. Fotky boli urobené dávnejšie, v dobe keď som nemala ešte zrkadlovku a pekne postupne, to vysvetľuje tie zmeny počasia.

1. Catrice - Luxury Acquers C04 Plum Me Up Scotty - má veľmi peknú farbu, výbornú veľkosť štetiny, ktorá umožňuje jednoduché a praktické nanášanie laku. Táto piesková konzistencia spevňuje a uceluje nechty. Odlakovanie je však dosť náročné, možno to chce iba vhodný odlakovač na nechty.


2.  Maxfactor - Glossfinity 60 midnight bronze - pekný prirodzený, bronzový odtieň. Menšie balenie a štetina na nanášanie. Celková spokojnosť.

3.a Catrice -  Ultimate Nail Lacquer Nude - k tomuto laku dodám len toľko, že vždy bol okolím veľmi chválený, má krásny lesk a nádhernú farbu.

3.b Barry M - 339 Gold Glitter - krásne zlaté trblietky, vždy ho kombinujem s inými lakmi.


4. Kiko - 283 - kúpila som ho v zahraničí a je vynikajúci. Má krásnu letnú krikľavú farbu, je dlhotrvajúci, lesklý a ľahko sa nanáša aj schne.
 
 

5. Sally Hansen - 350 - tento lak je krásnej sýto červenej, sexi farby, ktorá má šmrnc. Má veľmi pekné balenie, v prednej časti sa nachádza trblietavý kamienok. Sally Hansen laky mám veľmi rada, patria medzi moje obľúbené.

6. Catrice - C03 Sandhopper - rovnaký ako lak č. 1, je trvácny, ale ťažšie sa odlakuje.
  

7. Catrice - 800 Heavy Metallilac - tmavo - fialová metalízová farba, aj po nanesení dvoch vrstiev trochu presvitá. Po nanesení ma jeho farba a konzistencia či kvalita neoslovila.


Ktorý z lakov na nechty ťa najviac oslovil? 
(Ďakujem za všetky komentáre)
Share:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig