streda 3. augusta 2016

Max Factor lipfinity Colour Gloss rúž a lesk v 1 a Glossfinity lak na nechty

Ak ste fanúšikom značky Max Factor X, tak nasledujúci príspevok je vhodný práve pre vás. Vďaka parfumérii elnino.sk som mala možnosť otestovať nasledovné produkty:


1. Max factor X Glossfinity lak na nechty - odtieň 60 midnight bronze. Príjemná bronzo farba s jemnými trblietkami. Podľa informácií má mať výdrž cca 7 dní. Veľmi záleží však od kvality nechtu. Moje sa štiepia a tak trvácnosť bola cca 4 dni. Po nalakovaní sa necht stáva pevnejším. Štetec je menší no veľmi praktický a dobre sa s ním manipuluje. Objem: 11 ml.


2. Max factor X rúž a lesk v 1 - ak chcete siahnuť po dlhotrvajúcom rúži a lesku v jednom správnou voľbou bude tento od Max Factoru lipfinity Colour Glos. Na jednej strane rúž a na druhej žiarivý lesk s trblietkami, ktorý plní funkciu top coat a zároveň jemne zosvetľuje intenzitu základnej farby. Spojením farby a top coat získavajú pery nielen na úchvatnom odtieni, ale zároveň sú aj chránené pred negatívnymi vonkajšími vplyvmi a sú ošetrované. Konkrétne tento odtieň je 600 Glowing Sepia. Podľa popisu výdrž je cca 12 - 16 hodín. Musím povedať, že rúž vydrží na perách dlhú dobu, určite niekoľko hodín, nemám to však presne odsledované. Keďže dlhotrvajúce rúže vysušujú pery je vhodné si ich pri pocite sucha preleskovať. Ako si môžete všimnúť na fotkách nižšie sa pri použití lesku mení farba z hnedej na na hnedo - zlatú.3. Max Factor X Lipfinity top coat - tento produkt môžete použiť ako balzam na pery, ale tiež ako fixátor rúžu. Pery hlboko vyživuje, hydratuje, zjemňuje, vyhladzuje a chráni pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi. Môžete ho použiť tiež s dlhotrvajúcim Max factor X lipfinity Colour Gloss rúžom a dosiahnete tak štandardnú farbu bez lesku a trblietok. Je teda
na vás či zvolíte len rúž a preleskujete pery s bezfarebným top coatom, alebo zvolíte lesk so zlatými trblietkami.


Foto č. 1 - rúž s leskom
Foto č. 2 - rúž s top coatom


Aká je tvoja obľúbená značka dlhotrvajúceho rúžu?
(Ďakujem za všetky komentáre)
Share:

2 komentáre

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig