nedeľa 14. augusta 2016

Novinky od Yves Rocher

S produktami od Yves Rocher som mala možnosť sa oboznámiť už dávnejšie.  V ponuke majú veľký výber produktov za skvelé ceny. Jedná sa o produkty založené na rastlinných výťažkoch. Momentálne som vďaka Yver rocher mala možnosť otestovať a oboznámiť sa s nasledujúcimi novinkami:

1. Sprchovací gél Mandľa a kvet z pomarančovníka
2. Energizujúci telový peeling s cukrom
3. Čistiaci gél pre zmiešanú až mastnú pleť 


1. Sprchovací gél Mandľa a kvet z pomarančovníka - Má objem až 200 ml, no balenie je veľmi praktické, vhodné pre cestovanie. Vôňa príjemná, svieža aroveň ovocná so sladkastými odtieňmi. Má veľmi dobrú penivosť. Naozaj veľmi príjemný sprchový gél.


2. Energizujúci telový peeling s cukrom s esenciálnymi olejmi mandarínky, citrónu a cédra, sú skvelou kombináciou pre dodanie sviežosti a energie. Má jemnú citrusovú vôňu s teplými tónmi cédrového dreva. Milujem tú vôňu, je úžasná, prebudí všetky zmysly. Po nanesení zostáva pokožka hydratovaná, jemná, pekne lesklá a to vďaka obsahu esenciálnych olejov. Objem: 150 ml. Cena: 11,90 €. Pripomína mi produkt z The body shop. Je úžasný, veľmi ma očaril a už teraz viem, že si vyslúži miesto v rebríčku - Top produkty.


3. Čistiaci gél pre zmiešanú až mastnú pleť - obsahuje púder zo šišiaka bajkalského, ktorý sa získava prírodným postupom, bez silikónov, minerálnych olejov a parabénov. Používa sa jednoducho a to aplikovaním gélu na navlhčenú tvár, jemne masírujeme a vyhýbame sa oblasti očí. Vôňa je rovnako úžasná ako u ostatných spomínaných produktov. Objem: 390 ml. Cena: 8,20 €. Po nanesení na tvár vytvorí jemný filter, príjemne sa vmasíruje do pokožky a čistí ju.


Ktorý je tvoj obľúbený produkt od Yves Rocher?
(Ďakujem za všetky komentáre)
Share:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig