piatok 26. augusta 2016

Novinky pre starostlivosť o pleť od Biodermy a L´oreal Paris + darček Hydrabio fľaša

V nasledujúcom príspevku vám predstavím dve novinky značky Bioderma a jednu od L´orealu. Neviem ako to v tej Bioderme robia, ale každý nový produkt ma očarí a som s ním maximálne spokojná. Nebudem však predbiehať, čítajte ďalej. Predstavím vám tiež novinku pre starostlivosť o pleť od L´orealu.

Úžasné novinky pre starostlivosť o pleť:

1. BIODERMA sensibio H2O vlhčené obrúsky
2. BIODERMA Hydrabio krém
3. L´ORÉAL odličovací krémový gél 3 v 1

1. BIODERMA sensibio H2O vlhčené obrúsky - Sensibio H2O micelárna voda, kto by ju nepoznal? A presne táto úžasná ,,micelárka" je tu opäť v podobe čistiacich obrúskov. Sú úžasné, používala som ich tak často, že sa pominuli rýchlosťou blesku. Spoločnosť mi robia hlavne na rôznych akciách a pribaľujem si ich hlavne na cesty. Sú veľmi skladné, pleť zostáva čistá, svieža, tak ako pri použití klasickej micelárnej vody od Biodermy. Dermatologicky jemne odstraňuje make-up z tváre a očí. Upokojuje podráždenú pokožku. Budem si ho kupovať zas a znova a zaraďujem ho medzi TOP produkty. V balení je 25 ks. A viete čo je ešte super? Tieto obrúsky sú biologicky rozložiteľné.


2. BIODERMA Hydrabio krém - výživná hydratačná starostlivosť pre suchú až veľmi suchú citlivú pleť.  Intenzívne ju vyživuje a rozjasňuje. Má príjemnú, jemnú a sviežu vôňu. Podľa popisu zjemňuje pleť a môžem potvrdiť, že je to cítiť už po prvom použití. Je nekomedogénny, hypoalergénny.  Mám suchšiu pleť a krásne mi ju rozžiari. Páči sa mi aj jeho balenie. Objem: 50 ml.


3. L´ORÉAL odličovací krémový gél 3 v 1  - jeho konzistencia pripomína skôr krém ako gél. Je možné ho použiť pre tri rôzne čistenia a to:
1. Každodenné čistenie - aplikuje sa na suchú pleť celej tváre bez pomoci alebo s pomocou vatového tampónu.
2. Dokonalé odlíčenie - nalíčenú pokožku prejdite bez alebo pomocou vatového tampónu.
3. Vyživujúca masáž - pre hebkejšiu a žiarivejšiu pleť. Stačí naniesť na tvár a jemne masírovať. Tento spôsob mi vyhovoval najviac. Keďže konzistencia je krémová, masáž bola úžasná. Vôňa je silno parfumovaná. Čo sa pleťových produktov týka mám radšej tie jemne parfumované. Objem: 150 ml.


Dámy a nezabúdajte na pitný režim. Ten je pre našu pleť veľmi dôležitý. Pri jeho dodržiavaní sú viditeľné výsledky. A keďže viaceré z vás zaujala táto perfektná Hydrabio fľaša poradím vám ako ju môžete získať. Je to úplne jednoduché. Stačí splniť nasledujúce kroky:

1. Kúpte si Hydrabio produkt v lekárni.
2. Odfoťte pokladničný doklad, tak aby bol dobre čitateľný. 
3. Odfoťte sa aka dodržiavate pitný režim pri každodenných činnostiach.
4. Obe fotky nahrajte na túto stránku.

#hydratationchallenge

Ja tú svoju fľašku zbožňujem, striedam v nej ovocie, ale keď som lenivá pijem len čistú vodu bez pridania ovocia. Fľaška je plastová, čiže časom ju určite budem musieť vymeniť za inú, čo ma už teraz mrzí, pretože je skvelá.


Ktorá z noviniek ťa najviac zaujala/i?
(Ďakujem za všetky komentáre)
Share:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig