štvrtok 1. septembra 2016

Fotopríbeh #FromLenka Leto 2016 (Summer 2016)

Toto leto bolo pre mňa výnimočné. Neviem ako vám, ale mne ubehlo najrýchlejšie zo všetkých liet. Ani sme sa nenazdali a máme tu september. Prečo toto leto pokladám za výnimočné má hneď niekoľko dôvodov. Po 12-tich rokoch som si vzala muža, ktorého nadovšetko milujem a stal sa mojím manželom. Naplánovať našu a akúkoľvek svadbu je časovo náročné a ten krásny deň tak rýchlo ubehne, že by ste si ho najradšej zopakovali. Vydaté žienky mi dajú určite za pravdu a vám slobodným odkazujem: ,,Užívajte si tento deň a každý jeho moment". Pred svadbou my dievčatá usporiadali rozlúčku so slobodou, ktorá bola úžasná a nikdy na ňu nezabudnem. Pripravila som si pre nich ako vďaku a z lásky prekvapenie, o ktorom píšem bližšie v príspevku tu. Podarovala som im fľašku s ,,posilňovačom" a malé drobnôstky k tomu.


To, že moja svadobná kytica bude z pivoniek som vedela už dávno, ale nemala som úplnú predstavu ako by mala presne vyzerať. Jedného dňa som našla na pintereste krásnu fotku, ktorú som priniesla do kvetinárstva a spravili mi takúto nádheru. Kytica bola neskutočne krásna!


Obrad sme mali v rozprávkových Budmericiach v priestoroch anglického parku. Týždeň ak nie dva som neustále sledovala predpoveď počasia. Poviem vám, že predpoveď sa menila každým dňom. To, že 25. júna bude taká horúčava sme veru nečakali.  Na koniec to neprekážalo nám ani hosťom, pretože sme sa všetci výborne zabavili.

 

Kvôli nášmu svadobnému tancu sme sa prihlásili na tanečnú a veľmi nás to ,,chytilo". Chceli by sme v tancovaní pokračovať. Tráviť spolu čas, učiť sa niečo nové, zdokonalovať sa, zabávať sa a prichádzať domov s úsmevom na tvári.
 

Tento rok som sa prvýkrát zúčastnila festivalu Pohoda a bolo skvele. Určite by som si ho rada zopakovala. Nikde sme nečakali dlho v rade, všetkého bolo dostatok, či už jedla, nápojov alebo atrakcií.


V rámci blogu som mala možnosť vyskúšať veľa zaujímavých produktov. Veľmi ma to teší! Blogovanie je moja veľká záľuba.  Z vašich like-ov, komentárov na FB fanpage, IG a priamo na blogu sa vždy veľmi teším a posúvajú ma ďalej. Za to veľká vďaka vám všetkým.


Oslávila som 30-tku a dostala nádherné darčeky. Tu je jeden z nich. Poletíme, poletíme, poletíme! :)  Ako každý rok sme pri tejto príležitosti opekali prasiatko a stretli sa s našimi milovanými kamarátmi a bol to deň plný zábavy a smiechu.

Kamarátka vyhrala súkromný koncert u nej na byte so Samuelom Tomečkom. Taký ,,koncertík" by sme si radi zopakovali opäť. Samčo príď!


Spolu s mojou krstnou dcérkou sme pripravili ľadové kocky s ovocím. Mňam! Opäť sa nám podarilo spolu prázdninovať. Veľmi ju ľúbime!


A na záver úžasná dovolenka na gréckom ostrove Korfu. Bola to jedna z najlepších dovoleniek. Fotopríbeh z Korfu nájdete na blogu už čoskoro.  Zatiaľ nech sa páči ,,chuťovka" a pohľad na zopár záberov.


Posledný dovolenkový víkend sme strávili v našej milovanej Prahe s našou krstnou dcérkou.
Nachodili sme veľa kilometrov a domov prišli obohatení o nové zážitky. Ako je už zvykom navštívili sme Café Imperial známeho Zděnka Pohlreicha a spoznali staročeskú reštauráciu U Fleku, kubánsky podnik La Bodeguita del Medio, sobotnajšie trhy na Náplavke a veľa ďalšieho. Na Karlovom moste sme dali našej láske spraviť karikatúru. Bola som z nej nadšená. Pri najbližšej návšteve si ju dáme s manželom spraviť tiež. Ďalšie informácie, fotky a tipy v Prahe vám prinesiem v novom príspevku už čoskoro.


Aké leto ste mali vy?
(Ďakujem za všetky komentáre)
Share:

2 komentáre

  1. Tak ty si toho teda dosť zažila počas leta. Bola si krásna nevesta!

    www.thefashiontwiins.blogspot.sk

    OdpovedaťOdstrániť

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig