pondelok 19. septembra 2016

Ako vytvoriť sexi plážový vzhľad vlasov?

Ani nevieme ako a je tu september. Slnečné lúče sú však ešte tu a všetci pevne veríme, že si ich užijeme čo najdlhšie. V myšlienkach sme stále s letom, kedy sme zažili nezabudnuteľné momenty, ktoré navždy zostanú v nás. Čoho sa ale nemusíte zriecť je sexi plážový vzhľad vlasov, ktoré si dokážete jednoducho vykúzliť s produktom značky TONI&GUY Casual. A kľudne aj v zime! Vždy keď budete mať chuť. Je to sprej s obsahom morskej soli, ktorá dodáva vlasom objem a textúru.


Prinášam vám tiež návod ako docieliť jemne vlnisté, nadýchané vlasy a to samozrejme jednoducho a rýchlo. Najprv je potrebné vlasy rozčesať, nastriekať so spomínaným prípravkom a vypnúť do jednoduchého drdolu pomocou gumičky. Necháme ich vyschnúť, alebo vyfúkame fénom. Potom vlasy rozpustíme a jemne prehrnieme končekmi prstov. Čím dlhšie drdol budeme mať vypnutý, tým budú potom vlny držať dlhšie a budú výraznejšie. 


Tento a veľa ďalších prípravkov obľúbenej značky TONI&GUY nájdete napr. v DM drogerie, alebo ich môžete objednať tiež cez rôzne eshopy napr. parfums.sk. Jeho vôňa je nádherná, okamžite som sa do nej zamilovala.

Dostupné sú dve rôzne balenia:
 

1. 200 ml balenie


2. 75 ml balenie - toto malé je vhodné na cesty.


Najradšej nosím vlasy uhladené, bola to však príjemná zmena. Vlasy boli presne také ako by som čas strávila pri mori. Strapaté, ,,šiši - myši", suché aj mastné, rozlietané.

Ako najradšej nosíš upravené vlasy?
(Ďakujem za všetky komentáre)

*Ďakujem značke TONI&GUY za poskytnutie spomínaných produktov*
Share:

2 komentáre

  1. Mám tento sprej a je vcelku fajn, taký úplne iný produkt než na aké som bežne zvyknutá. Vlasy sú po ňom naozaj ako od mora. Ešte mám z tejto značky pastu na vlasy pre objem a tá je úžasná, tak objemné a nezamotané vlasy nedokážem docieliť ničím.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Janka Bianka super, ďakujem za tip, rada vyskúšam :) hlavne teraz v zime ich mám bez objemu a stále zamotané.

    OdpovedaťOdstrániť

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig