pondelok 28. novembra 2016

20 tipov na vianočný darček pre muža

Po úspešnom príspevku ,,Tipy na vianočné darčeky pre ženy" vám prinášam nový príspevok s tipmi na vianočné darčeky pre mužov. Aký darček kúpiť mužovi, priateľovi, manželovi, či otcovi? Inšpiruj sa v novom príspevku až s 20-timi skvelými tipmi.

1. Štýlový, nadčasový, drevený motýlik, peňaženka či vizitkár


2. Darček v podobe miniatúr fľašiek Jacka Danielsa či iných rôznych značiek. Prípadne sladký, či slaný ,,kýblik" od výmyslu sveta.


3. Kľúčenka Keygoes chilli - je kľúčenka pre každého, kto má rád pálivé chili! Je vyrobená z ocele a vnútri ukrýva náplň s mletým chili. Používa sa veľmi jednoducho. Otočíš uzáver a sypeš :) Náplň je vymieňateľná a na výber je viacero druhov chili. Každý si vyberie!


4. Letenka kamkoľvek - byť v krajine, ktorú túži, prípadne spoločne túžite vidieť nikdy nebolo také jednoduché. Rôzne stránky ponúkajú cenovo výhodné letenky do rôznych krajín sveta.


5. Masáž - je vôbec niekto kto nemá rád masáž? Poznám dokonca veľa ľudí, ktorý ju nikdy neabsolvovali. V ponuke sú rôzne druhy masáží, stačí si len vybrať.


6.  Hodinky - momentálne je v ponuke veľký výber hodiniek. Ak nevieš vybrať ktoré, daruj mu len poukážku a k tomu prípadne priprav tvoj výber, ktorý určite ocení.


7. Gola sada - každý správny chlap by mal mať predsa svoje náradie. Môj manžel ju pár rokov späť dostal a veľmi sa z nej tešil. To isté kamaráti k sviatku a boli veľmi potešení.


8. Parfém - ako tip som vybrala prekrásne, svieže vône od Armaniho, Versace a Chanel.


9. Zubná elektrická kefka - dynamické hĺbkové čistenie pomáha zabezpečiť prirodzene biele zuby.


10. Holiaci strojček - s detailnou technológiou holenia, ktorá sa postará o celkové zastrihávanie, tvarovanie a styling jeho fúzov.


11. Nespútaná jazda vo Ferrari, Lamborghini, Maserati alebo Porsche


12. Víkendový pobyt na Slovensku alebo v zahraničí - stačí navštíviť napr. niektorý zľavový portál a vyberiete si úžasný pobyt za skvelú cenu.


13. Kniha - dobrá kniha vždy poteší. Ak si neviete poradiť s výberom stačí si pozrieť rôzne internetové kníhkupectvá, kde nájdete rebríček tých najpredávanejších a taktiež recenzie na ne.


14. Zastrihávač vlasov - profesionálne poháňaný a nezničiteľný.


15. Podľa jeho záľub - rybárska výstroj, doplnky, potreby k behaniu, bicyklovaniu, nástroje pre domácich kutilov, platňu...

16. Škola šmyku - myslím, že každý muž by si chcel vyskúšať školu šmyku, zdokonaliť a vyskúšať svoje reakcie v krízových situáciách, keď rozhoduje každá sekunda.  
 

17. Vyhliadkový let - známe miesta z výšky oblakov nadobudnú nový rozmer a spoločne pocítite, ako chutí ozajstná sloboda.


18. Boxerky - farebné a veselé


19. Vtipné ponožky - ponožky už vôbec nemusia byť nudné!
20. Večera len on a ty - v duchu toho čo má najradšej (sushi, steaky, pečená kačica...)


Ktorý z darčekov ťa oslovil najviac? Je darček, ktorý tu nie je a stál by za zmienku?
(Ďakujem za všetky komentáre)

Zdroj: Aqalogy.com
Zdroj: FB fľaštička
Zdroj: bewooden.sk
Zdroj: iStock
Zdroj: Zlavomat.sk 
Zdroj: Timestore.sk
Zdroj: sk.remington-europe.com
Zdroj: martinus.sk
Zdroj: euroshopy.sk
Zdroj: parfemy-elnino.sk
Zdroj: happysocks.com
Share:

2 komentáre

  1. prikláňam sa k tej jazde na ferrari - u nás z adrop-u tento rok zažiarila

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Vyborný článok! Dávam mu 10 z 10! Pre môjho chlapa som už vybrala hru podľa tohto článku - https://www.gameroom.sk/najlepsi-darcek-pre-muza-top-hry-na-ps4-a-xbox-one
    https://www.gameroom.sk/eshop

    OdpovedaťOdstrániť

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig