sobota 12. novembra 2016

Špeciálne adventné kalendáre 2016

Pre veľký úspech vám aj tento rok prinášam tipy na špeciálne adventné kalendáre pre rok 2016.

Nech sa páči nechajte sa inšpirovať:

1. Adventný kalendár Yankee Candle - na každý deň 1 čajová sviečka a na Vianoce 1 samplers sviečka.


2. Adventný kalendár MIXIT - 24 dní, 24 prekvapení od MIXITU.

3. W7 kozmetika - beauty adventný kalendár pre každú milovníčku kozmetiky. 


4. Adventný kalendár Sephora - každý deň jeden beauty darček. Úžasné je, že v tomto adventom kalendári je 24 darčekov a jeden krajší než druhý. Nájdete tu miniatúrne sprchové krémy, laky, tvárenky, odličovacie obrúsky a plno ďalších prekvapení.

5. NYX adventný kalendár - každý deň prekvapenie v podobe kozmetického produktu značky NYX. Krásny beauty kalendár.6. Lak na nechty Ciat - 23 krásnych miniatúr lakov na nechty a jedna plná verzia


7. Decleor Paris - až 25 kozmetických produktov z toho 19 na tvár a 6 na telo.


8. Asos adventný kalendár - 24 kozmetických produktov


9. My protein adventný kalendár - oproti bežným adventným kalendárom zo supermarketu v myprotein vytvorili 25 kúskov lahodných čokoládových kúskov s vysokým obsahom bielkovín, ktoré sú skryté za tabuľkami s číslami a môžete ich otvoriť každý deň po jednom až do Štedrého dňa. Bielkoviny v čokoláde sú zo srvátkového proteínového izolátu a majú skvelú jemnú čokoládovú chuť.
11. Čajový adventný kalendár - obojstranný čajový kalendár ponúka 24 čajov na každý deň, kvalitné porciované čaje - čierne, zelené a ovocné bezkofeinové. Ako bonus získate CD klasickej hudby.


12. Stará klasika - čokoládový adventný kalendár (vybrala som taký neokukaný).Adventné kalendáre na rok 2017 nájdeš tu:  Špeciálne adventné kalendáre 2017.

Ktorý adventný kalendár ťa zaujal najviac? Poznáš iný špeciálny adventný kalendár, ktorý som v príspevku nespomínala? Určite my daj vedieť!

(Ďakujem pekne za všetky komentáre)

Zdroj: Mixitsk
Zdroj: Pinkpanda
Zdroj: Sephora 
Zdroj: Feelunique
Zdroj: MyProtein
Zdroj: Minialkohol 
Zdroj: Mall
Zdroj: BrandPoint
Share:

7 komentárov

 1. Zaujal ma ten čajový, ten by sa páčil sestre a ešte sa mi páči aj Mixit a Sephora. Momentálne som dnes zahliadla aj adventný kalendár od MakeupRevolution.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Lenka ťažko vybrať jeden páči sa mi yankee candle, chutil by mi mixit a zišiel by sa mi decleor alebo tie super mini laky Ciat

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Dobry dem volam sa lenka a chcem sa opytat ako sa da o jednat ten beauty kalendar od NYX.dakujem

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Leni tie sú dostupné len v sezóne, kedy sa predávajú adventné kalendáre a to v novembri. Lenka

   Odstrániť
 4. Dobrý deň prajem, ja by som mala tiež záujem ale o ten alkoholový, ale to tak cca 50ks. Objednávala by som to cez firmu ako reklamný predmet. Je to možné? Ďakujem za skorú odpoveď. S pozdravom Országhová - ELMART, s.r.o.

  OdpovedaťOdstrániť

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig