pondelok 23. januára 2017

Nákupy oblečenia (haul) z Austrálie


Pokračovaním prvej časti kozmetických nákupov v Austrálii sú nákupy oblečenia. Čo sa oblečenia týka podľahla som nádherným kúskom od Lorny Jane, ktorá navrhuje športové oblečenie pre ženy a predáva ho pod svojou značkou. Je nádherné, farebné, rôznych strihov s úžasnou kvalitou. Počas našej návštevy Austrálie boli výpredaje, a tak boli na niektoré kúsky zľavy. S kamarátkou sme ,,nabehli" do obchodu a onedlho sme si odniesli každá zopár krásnych kúskov.  Ja som si kúpila dve tričká ružové so sieťkou a oranžové.


Okrem toho som si kúpila pod tričká aj športovú podprsenku s priesvitnou sieťkou. Teším sa ako ju skombinujem so spomínanými tričkami. Stavila som na klasickú čiernu farbu. V ponuke sú však rôzne farebné prevedenia. Každá žienka si tak môže nakombinovať kúsky podľa svojho vkusu a nálady.


Posledným kúskom od Lorny, ktorý som si kúpila boli tieto legíny, ktoré sú sieťkované na spodnej časti. Výhodou je, že z vnútornej strany sa dajú sťahovať, čiže vám nepadajú, tak ako je zvykom u iných.


Každý kus oblečenia je označený srdiečkom a nová kolekcia smajlíkom. Je to taký malý drobný, ale krásny detail. 


Na nákupoch v DFO, kde sa nachádzalo veľa outletových obchodov som si vo výpredaji kúpila tieto tenisky značky Skechers. Nájsť tento pár bolo veľmi náročné. Keďže akcia bola skvelá, obchod malý a ľudí veľa, jedna teniska sa našla na jednej a druhá na opačnej strane obchodu. Tenisky majú v sebe gelovú vložku, ktorá rozmaznáva chodidlá. Sú ľahké a veľmi pohodlné. Každý krok v nich je relaxom pre nohy. Jedným z bodov motivácie k cvičeniu, ako som písala v príspevku ,,Ako sa motivovať k cvičeniu" je práve nové oblečenie. A ja som si zaobstarala hneď kompletnú fitness ,,výstroj".


Zavítali sme tiež do Levisu, kde mali 50 % zľavy. Bola som veľmi prekvapená pri skúšaní džínsov, nakoľko mi boli dlhé. Pri mojej dĺžke nôh sú mi vždy skôr krátke a tu mali dokonca aj dlhšie. A čo košeľa? Po vyskúšaní som sa cítili ako v ,,bavlnke", neskutočná kvalita a strih. Kúpila som si obe a po odpočítaní 50 % zľavy som bola veľmi spokojná. U nás som sa s takými zľavami ako v Austrálii nikdy nestretla. Do Levisu však v budúcnosti určite rada zavítam.Od austrálskeho Ježiška som dostala tieto žabky značky Havaianas. Neverili by ste, ale na žabky tejto  značky existuje aj automat, kde hodíte peniaze a vypadnú vám žabky. Nosí ich tam skoro každý. Ježiško sa trafil aj do farby.


To je všetko z mojich nákupov oblečenia v Austrálii. Onedlho sa môžete tešiť na posledný diel nákupov a to suveníry a jedlo.
Share:

6 komentárov

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig