sobota 4. februára 2017

Prekvapenie od Eppi - čo sa skrývalo v tajomnej krabičke?

Pred pár dňami mi dorazila táto krásna krabička previazaná zlatým papierom a mašľou. Jeho obsah som si vybrala ja, čiže ten nebol pre mňa tým pravým prekvapením, no pre vás určite áno. Najradšej nosím náušnice a preto som si vybrala práve tento doplnok. A keďže tu máme tento rok pravú zimu chcela som tiež niečo tématické. Aj keď som vedela čo sa v krabičke nachádza, bola som veľmi zvedavá ako budú mnou vybrané náušnice vyzerať v skutočnosti.V balíku sa okrem šperku nachádzali aj cukríky, vločka, ručne písaný odkaz a venovanie, handrička na leštenie šperkov a certifikát pravosti. Pre mňa sú ručne napísané odkazy pohľadením pre dušu. Toto je v poradí môj druhý darček od spoločnosti eppi, ktorá sa mimochodom venuje predaju rôznych šperkov.  Vždy ma to veľmi poteší, má to predsa svoje čaro hlavne v dnešnej dobe. Celý balík pôsobil veľmi luxusne.Mašľa je rozviazaná a ideme na to. Ak sa pozriete na môj minulý príspevok môžete si všimnúť zmenu výzoru krabičky. Aj tento nový dizajn má však niečo do seba. Dokonca sa mi zdá byť modernejší, aj keď ten predtým ma prekvapil práve rozsvietením svetla, ktoré smerovalo priamo na šperk.


A tu sú, moje malé, milé, zlaté snehové vločky.


Veľmi zaujímavé bolo, keď som na stránke našla odkaz až na 75 dôvodov, prečo nakupovať práve v eppi. Je to originálne, nikde som sa s podobným niečím nestretla. A ešte jeden uvedený dôvod prečo kúpiť šperk bol, že majú psa. Majú tam napísaný aj doplnok ,,Donútili nás, aby sme sem tento dôvod uviedli." Dozvedela som sa tiež, že na šperky je doživotná záruka. To je skvelé nie?

Jednu takúto krabičku s prekvapením som vybavila aj pre vás a preto od 04. februára do 10. februára bude o ňu na FB FromLenka súťaž. Neváhaj sa preto zapojiť.


Aké šperky sa páčia najviac tebe? Aký dizajn najviac preferuješ?
(Ďakujem za všetky komentáre)

*Ďakujem spoločnosti eppi za poskytnutie spomínaných produktov*
Share:

18 komentárov

 1. Vybrala si si veľmi pekné náušničky :) Ja taktiež zo všetkých doplnkov nosím najradšej práve náušnice. Na eppi stránke majú nádherný výber, do nejedných som sa momentálne zamilovala a určite si v budúcnosti nejaké objednám :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem pekne, teším sa z nich, sú úžasné :) náušnice dokážu byť tak výrazným doplnkom, rada ich nosím a kupujem nové a nové.

   Odstrániť
 2. Krásne sú, jednoduché a super do tohto obdobia :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásne, jednoduché a pritom veľmi vkusné 😘, také šperky ja môžem 💝

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mám na blogu článek o Eppi, který jsem psala z vlastní zkušenosti. Dostala jsem od manžela naušnice jako vánoční dárek. Jaká je moje zkušenost? Mrkněte se.
  Narozeninová giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Veľmi pekné, pekný štýl,krásne zábery a Eppi má krásny rukopis ��

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem krásne aj v mene Eppi :) teším sa, že sa páčia. :)

   Odstrániť
 6. Eppi je nepřekonatelné, jinak, mě se líbí nadčasové, klasické šperky a vločkové náušnice Vám seknou, moc se mi líbí!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Katka ďakujem veľmi pekne :) áno Eppi je jednoducho úžasné od šperkov až po skvelé služby poskytujúce svojim zákazníkom.

   Odstrániť

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig