štvrtok 16. februára 2017

Tip na šťavnaté a hydratované pery nielen v zimnom období

Opäť sa ku mne dostali úžasné novinky, ktorým som bez rozmýšľania musela nechať priestor v samostatnom príspevku. Ak ste fanúšikom Weledy určite ste neprehliadli novinky v podobe tónujúcich balzamov na pery. Balzamy vám zmäkčia pokožku, zanechajú pery krásne šťavnaté a hydratované. Obsahujú množstvo antioxidantov a vitamínov. Všetky tri farebné odtiene majú prirodzenú a jemnú farbu. Táto pretrvávajúca zima dáva našim perám zabrať, a preto sa musíme o ne príkladne starať. Tieto balzamy ich hýčkajú, zanechávajú jemné a vláčne.


V ponuke sú tieto farebné odtiene: rose (nádych ružovej), berry red (nádych červenej) a nude (nahá, hodvábna farba). Všetky balzamy obsahujú jojobový olej a bambucké maslo. Balzám podčiarkuje a nechá vyniknúť prirodzenú krásu pier. Neobsahujú žiadne suroviny zo zvierat.


V tube vyzerajú odtiene tmavšie, avšak na perách sú veľmi jemné a prirodzené. Odtieň vám odporúčam vybrať podľa sympatií, nakoľko sú si na perách dosť podobné.
 

1. Tónujúci balzam Weleda - rose


2. Tónujúci balzam Weleda - berry red


3. Tónujúci balzam Weleda - nude


Nezabudni sa zapojiť do súťaže o 33 balíčkov týchto tónujúcich balzamov. Podmienky súťaže sú jednoduché a šanca na výhru vysoká. Stačí mať kúsok šťasteny, pretože každá 33-tia správna odpoveď vyhrá všetky tri tónujúce balzamy. #mojakrasa

Ďalšie príspevky s Weledou nájdete tu:


Aký je tvoj obľúbený produkt od Weledy?
(Ďakujem za všetky komentáre)


*Ďakujem značke Weleda za poskytnutie spomínaných produktov*
Share:

2 komentáre

  1. Tieto balzamiky vyzerajú veľmi fajn. Už minule som po nich v DM pozerala :)
    https://silakrasy.com/

    OdpovedaťOdstrániť

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig