pondelok 20. marca 2017

Multi paletky od Revlonu


Len nedávno Revlon uviedol na trh hneď dve nové multi paletky a to Romantic nudes Nus Romatiques 100 a Seductive smokies Charbonneux Séducteurs 200. Obe paletky obsahujú 6 očných tieňov, 1 lícenku, 2 odtiene rúžov, 2 lesky na pery a miniatúrne aplikátory. Naposledy som vám u mňa predstavila moje milované matné rúže tejto značky.

Veľmi rada ich používam a som z nich rovnako nadšená ako na začiatku. Čo sa celkovo paletiek týka, nemám v obľube ak paletka obsahuje práškové aj mastné produkty. Tie práškové predsa len naprášia na tie mastné a stávajú sa tak nepoužiteľnými, prípadne nevyzerajú vzhľadovo dobre. V tomto prípade to nebolo inak.

Samostatné produkty sú vynikajúce. Rúže majú krásne odtiene, očné tiene po použití primeru sú krásne pigmentované a dlhotrvácne. Bez použitia primeru sa však stávajú priemernými. Miniatúrny aplikátor na pery je použiteľný, avšak na oči odporúčam použiť klasické kozmetické štetce. Páči sa mi, že paletka má z vnútornej strany malé zrkadielko.

Nakoľko je multifunkčná, je vhodná na cesty a so mnou cestovala už na nejednu dovolenku. To, že som si ju zobrala na cesty svedčí o tom, že nie je vôbec na zahodenie. Dokonca sa mi na mne kombinácia šedo - čiernych tieňov veľmi páči.


1. 200 Seductive Smokies Charbonneux Séducteurs


2. 100 Romantic Nudes Nus Romantiques


Na nasledujúcich záberoch máte možnosť vidieť líčenie práve pomocou paletky č. 1 - 200 Seductive Smokies Charbonneux Séducteurs. Použitý make-up je tiež značky Revlon. Celý outfit nájdete v príspevku ,,V hlavnej úlohe midi sukňa".


V najbližších dňoch si budete môcť zasúťažiť o spomínané paletky na mojej FB fanpage, preto ma neváhajte sledovať aj tam. Okrem toho veľa fotografií a insta stories nájdeš aj u mňa na IG.

Ktorá z paletiek ťa zaujala viac? Ktorý je tvoj obľúbený produkt od Revlonu?
(Ďakujem za všetky komentáre)
Share:

Žiadne komentáre

Zverejnenie komentára

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig