pondelok 24. apríla 2017

Najlepšie matné rúže sú tu v novom šate


S matnými rúžami od Revlonu ste sa mohli u mňa stretnúť už dávnejšie. Po prvotnom zverejnení príspevku vás veľmi oslovili a nejedna z vás má už ten svoj doma. Tentokrát prišiel Revlon s novým portfóliom odtieňov. Veľmi som sa na ne tešila. Keď však dorazili, trochu ma sklamalo, že niektoré odtiene sú totožné s tými predchádzajúcimi. Naopak potešilo ma, že predsa len pribudli aj nové odtiene. Tieto rúže mám veľmi rada a aj keď nie sú uvádzané ako dlhotrvácne, tak na perách vydržia neskutočne dlho. 

A tu sú už spomínané nové odtiene:

1. HD Kisses Baisers - krásny tmavší hnedý odtieň.


 2. HD Embrace Etreinte - podobá sa odtieňu HD Seduction. Podľa mňa sú totožné. 


3. HD Romance Idylle - tmavší odtieň červenej, ak preferujete sýtejšie farby siahnite po odtieni HD love.


4. HD Infatuation Attirance - ak si všimnete na zábere namaľované srdce, nemá tak sýtu farbu ako samotný rúž na prvý pohľad. Farba po nanesení vybledne a pery sú skôr fľakaté.5. HD Forever Eternité - prekrásna jemná nude farba. Túto si jednoducho zamilujete.


6. HD Intensity Intensité - tmavší odtieň ružovej. Prekrásna farba. Nie je tak sýty a krikľavý ako HD Spark Etincelle či Obsession.


7. HD Spark Etincelle podobá sa na HD Obsession - šmrncovná, sýta, krikľavá, do očí bijúca farba.


Rúže z rady Ultra HD Matte sú naozaj skvelé a preto si u mňa vyslúžili titul ,,Najlepšie matné rúže". Všetky, ktoré ste si ich zaobstarali ste veľmi spokojné a neviete si ich vynachváliť rovnako ako ja. Po nanesení sa výborne vsiaknu do perí a výdrž je rovnako skvelá. 

Ak by som si mala vybrať 3 mnou najviac obľúbené odtiene matných rúžov (našla by som ich aj 5) boli by to nasledujúce:

1. HD Obsession
2. HD Love
3. HD Forever Eternité

Ktorý z nových odtieňov rúžov očarili najviac teba?
Share:

2 komentáre

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig