nedeľa 23. septembra 2018

Produkty z benefitu, ktoré si ma získali


So značkou benefit som sa prvýkrát stretla v českej Sephore, kedy som si na odporúčanie kúpila vôbec prvý produkt na úpravu obočia tejto značky. Bola som nadšená, hneď po tom ako mi slečna z predajne tento produkt vyskúšala a zbadala som tak finálny efekt. Túto značku a jej produkty si obľúbilo veľa nadšencov po celom svete a som šťastná, že ju máme dostupnú už aj u nás. (Konkrétne predajňa Douglas).

1. benefit cleanse SMOOTH IT OFF! - 2 v 1 (čistiaci prípravok a peeling), jeho úlohou je odstrániť make-up, vyčistiť póry, aj odumreté kožné bunky. Obsahuje semienka jojoby, je krémový a preto nevysušuje.  Používa a nanáša sa na navlhčenú tvár, stačí vytlačiť trochu produktu na končeky prstov a jemnými, krúživými pohybmi ho vmasírovať do pokožky, následne na to opláchnuť. Je odporúčané ho používať max. 2 až 3x týždenne a vyhnúť sa okoliu učí. Tento produkt sa môže používať aj na suchú pleť a docieli tak účinnejšiu exfoliáciu, čo je vlastne proces odstránenia vrchnej vrstvy odumretých buniek z povrchu tváre. Obsah: 127,5 g.
 
Moje skúsenosti: Veľmi ma oslovil. Má jemnú vôňu, príjemne sa nanáša na pokožku a krásne ju ,,pílinguje". Pokožka je po použití čistá a jemná. Omylom som si pleť s produktom čistila studenou vodou a zistila som, že to nebol dobrý nápad. Keďže prípravok je krémovej konzistencie, je potrebná použiť vlažnú vodu. 


2. benefit Rockateur - pudrová lícenka s odtieňom ružové zlato. Má špeciálnu receptúru v ktorej sa nachádza mix sušených, púdrových, krémových a tekutých produktov, ktoré zaručujú jej prejasnenie. Obsahuje mini štetec a zrkadlo. Odporúča sa naniesť na lícne kosti, jabĺčka a špičku nosa. Obsah: 5 g.

Moje skúsenosti: Keď bežný smrteľník zbadá cenu tohto bronzeru, tak sa musí chytať minimálne za hlavu. Bola som v očakávaní, čo výnimočné na ňom bude. Oslovil ma ihneď po prvom použití. Príjemne vonia, krásne sa nanáša, má prirodzenú a krásnu pigmentáciu, dokonca používam štetec v balení a maximálne mi vyhovuje. Používam ho denno - denne a teším sa aj na ostatné vydania.


3. benefit riasenka pre zväčšení objemu BADgal BANG - je 36 hodinová riasenka, ktorá dodá riasam poriadny objem bez toho aby ich zaťažil. Obsahuje aeročastice, ktoré sú najľahším materiálom vesmírnych technológií. Vďaka vrstveniu vytvoríte hustejšie a dlhšie riasy. Má špeciálnu kefku Slimpact, vďaka ktorej sa ľahko aplikuje riasenka od korienkov až ku končekom, no a vďaka tomu získajú obrovský objem. Je vodeodolná, má obsah 8,5 g.

Moje skúsenosti: Táto maskara skutočne riasy perfektne predĺži a dodá im neskutočný objem. Kefka je skvelá, presne takéto silikónové obľubujem. Mám však rada prirodzené riasy a táto ich robí naozaj husté a objemné, čiže je vhodná najmä pre fanúšičky takýchto rias.4. benefit The POREfessional pearl primer - je rozjasňujúca báza na tvár, ktorá sľubuje minimalizáciu pórov, fixáciu makeupu a pleti, ktorá tak má vyzerať sviežo a žiarivo.  Oproti pôvodnej báze The POREfessional pore primer je obohatená o perlový ružový nádych.  Táto báza sa môže nanášať samostatne, alebo na ňu viete naniesť makeup, prípadne počas dňa viete málo bázy naniesť aj na makeup. Obsah: 22 ml.

Moje skúsenosti: Vyskúšala som ju použiť hneď niekoľkokrát v oblasti líc, nosa a čela, nakoľko moja pleť má problém s rozšírenými pórmi. Keďže táto báza je veľmi ospevovaná, tak som čakala oveľa intenzívnejší výsledok a zjemnenie, prekrytie pórov, no nestalo sa tak. Báza ich síce z časti minimalizuje, no efekt aký som očakávala sa nedostavil.


Ktorý produkt ťa zaujal najviac? Poznáš alebo používaš značku benefit?

*Ďakujem značke benefit za poskytnutie spomínaných produktov*

Share:

2 komentáre

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig