utorok 13. augusta 2019

Rúž v ceruzke Maybelline SuperStay Ink Crayon


Je veľmi dôležité mať nielen krásne a výrazné pery, ale v prvom rade musia byť hydratované, vláčne a jednoducho zdravé. Pokožka pier je veľmi jemná a vyžaduje si preto špeciálnu starostlivosť. Trpí hlavne v dôsledku počasia (chladného aj horúceho), nedostatku vody, ubližuje jej aj alkohol a fajčenie. Perám vie pomôcť aj balzám, ktorý ich zjemní, hydratuje a zanechá na nich jemný lesk. Pokiaľ im však chcete okrem vyživenia dodať aj peknú farbu, mám pre vás skvelý tip na vynikajúce hydratačné rúže v ceruzke Superstay Ink Crayon značky Maybelline.
 
maybelline rúže

V ponuke na notino.sk nájdete až 8 krásnych, pigmentových odtieňov, ktoré ako bonus nádherne voňajú a pery výborne hydratujú. Keďže sa jedná o hydratačné rúže, nepočítajte s ich dlhou výdržou. Tým, že majú rúže ostrú špičku veľmi jednoducho s nimi obkreslíte kontúru pier a tiež ich jednoducho a rýchlo vyfarbíte. Bonusom naviac je, že pery vyzerajú opticky plnšie. Rúže zanechávajú krásny matný finiš a sú ľahké na perách. Majú krémovú textúru.

maybelline SuperStay Ink Crayon odtieň 55 Make It Happen

Na tejto fotografii je odtieň 55 Make It Happen. Veľmi ma prekvapilo, že na opačnej strane rúžu sa nachádza malé strúhadlo. To mi pri veľa rúžoch u iných značiek chýba. Ceruzky je predsa potrebné strúhať a nie vždy máte doma vhodnú veľkosť strúhadla.

Maybelline SuperStay Ink Crayon

A takto vyzerajú všetky dostupné odtiene rúžov. Výber je naozaj veľký, každá z nás si nájde ten svoj. Odporúčam si nejaký kúpiť, určite nebudete ľutovať. Na tieto rúže som čítala veľké množstvo pozitívnych recenzií a ja súhlasím. Sú skvelé!
odtieňe rúžov Maybelline SuperStay Ink CrayonMaybelline rúže from_lenkaKtorý odtieň je tvoj favorit?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.
Share:

6 komentárov

 1. Tyto kousky jsou skvělé, naprosto souhlasím. Já mám ráda ty první tři nude a růžové, protože se držím odstínově hodně při zemi :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Áno, sú vynikajúce. :) Aj v ankete u mňa na Instagrame zvolili všetci tieto tri odtiene. :)

   Odstrániť
 2. O týchto rúžoch som už počula a zatiaľ ma zaujali. To strúhadlo vymysleli super, pretože ako si ty napísala, tak pri niektorých ceruzkách chýba.
  Budem veľmi rada ak sa zastavíš aj u mňa na blogu.
  Môj blog: http://lifeforjul.blogspot.com/

  OdpovedaťOdstrániť

© From Lenka | All rights reserved.
Blog Layout Created by pipdig