7 zaujímavých produktov značky Dermacol

Bolo to dávno kedy som si kúpila prvý produkt značky Dermacol. Vybrala som si pleťové mlieko, ktoré mi vôbec nevyhovovalo a bola som s ním nespokojná. Odvtedy som tejto značke už nedala šancu. Mala som obavu kupovať ďalšie produkty. Ako plynul čas všimla som si, že značka Dermacol začala produkovať viac a viac zaujímavých noviniek. Moja obava však pretrvávala.  Neskôr som sa stretla na iných blogoch s touto značkou a chválou na ňu zo strany blogeriek. Sledovala som ako pribúdajú neustále novinky. Oslovila ma hlavne dekoratívna a telová kozmetika. Len nedávno sa mi naskytla možnosť otestovať zopár produktov, ktoré mi boli zaslané podľa vyplneného dotazníka. A poviem vám, maximálne sa mi trafili do môjho vkusu. Produkty sú úžasné! Ale poďme sa na ne pozrieť bližšie. 
 

1. Dlhotrvajúci rúž na pery (Longlasting lipstick) – kto ma pozná, alebo minimálne sleduje môj blog si určite všimol, že som veľký fanúšik červených rúžov. Zbožňujem červenú! Tento rúž má krásnu sýtu červenú farbu, veľmi dobre hydratuje pery. Vonia vanilkovo, avšak mňa táto vôňa nijako nenadchla. Musím však povedať, že je to naozaj veľmi dobrý rúž, ale ani náhodou by som mu nepriradila prívlastok – dlhotrvajúci. Vydrží na perách len veľmi krátko. Sľubuje však trvácnosť cca 6 hodín. U mňa vydrží max. 2 hodiny. Má pekný biely obal so zlatými ornamentami. Farebný odtieň: 08

 

2. Farba na líčka s rozjasňovačom – tento produkt sa veľmi vydaril a páči sa mi. Je zaujímavý nielen vzhľadom, ale má aj veľmi príjemnú farbu. Obsahuje jemné trblietavé čiastočky, ktoré krásne rozžiaria pleť a vďaka odrazu svetla maskujú drobné vrásky. Farbu na líčka s rozjasňovačom môžete používať súčasne, alebo si zvoliť len  jeden z nich. Má príjemnú vôňu. Farba na líčka je na môj vkus príliš výrazne červená. Farebný odtieň: 1. Hmotnosť 8,5 g.

3. Riasenka pre dokonale definované a predĺžené riasy (mascara Ultra Tech) – nakoľko mám hlboké oči, mám veľký problém nájsť riasenku, ktorá by mi vyhovovala. Táto riasenka ma veľmi milo prekvapila, nakoľko má pružnú a príjemnú kefku, dobre sa s ňou
pracuje a čo je pre mňa najviac podstatné, že sa mi neotláča na horné viečka. Je fakt skvelá! Obsah: 10 ml.
 

4. Sprchovací gél a telové mlieko s hruškovým extraktom Aroma Ritual – srchovací gél má obsah 250 ml a telové mlieko 200 ml. Majú príjemnú sviežu vôňu. Sprchovací gél vonia oveľa intenzívnejšie ako telové mlieko. Po použití zostáva pokožka krásne voňavá. Telové mlieko sa pekne vstrebe a nezanecháva mastný filter. Podľa popisu sa jedná o unisex vôňu, avšak podľa mňa je to typicky ženská vôňa.

5. Dlhotrvajúci make-up s výťažkami z kaviáru a zdokonaľujúci korektor –
(CAVIAR LONG STAY MAKE-UP & CORRECTOR) – tento produkt ma veľmi prekvapil. Myslela som si, že sa jedná o klasický make-up, keď som ho otvorila zistila som, že sa skladá z dvoch častí. Jednou je korektor a druhou dlhotrvajúci make-up. A na uzávere má zo spodnej strany malé zrkadielko. Dokonca som sa dočítala, že tento produkt získal ocenenie a odporúčanie Asociácie vizážistov a stylistov ČR. Korektor prejasní partie okolo očí, zakryje nedokonalosti a make-up obsahujúci kaviár vyhladí pleť. Spoločne pleť rozjasnia a zanechajú tak vzhľad bez vrások. Obsah: 30 ml.

6. Dlhotrvajúci lak na nechty (5 day stay) – Prelomová textúra skvele k nechtu priľnie a po zaschnutí vytvorí veľmi odolný, extrémne dlhotrvajúci pevný film, odolný proti oderu a olupovaniu. Má menší štetec, s ktorým sa lak veľmi dobre nanáša. Farba: 2923 (09). Je to krásna vianočná farba. Bordová s jemne zlatými trblietkami. Obsah: 10 ml. Moje nechty sa momentálne trošku štiepia, tento lak tieto miesta krásne zacelí. U mňa výdrž v úplnej dokonalosti vydrží cca 2 dni. Pre tie, ktoré máte zdravé nechty to môže byť kľudne aj sľúbených 5 dní.

Som veľmi rada, že som mohla vyskúšať tieto produkty a spravila si novú mienku na značku Dermacol.
Ktoré produkty ťa oslovili najviac? Používaš iné produkty značky Dermacol?
(Ďakujem za všetky komentáre) 
 *Ďakujem značke Dermacol za poskytnutie spomínaných produktov*
Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *