Colourpop obľúbené rúže a tiene z USA


Značku Colourpop som prvýkrát videla u zahraničných blogeriek a na instagrame. Všetky ju ospevovali, testovali, a preto som ju musela vyskúšať aj ja. Keďže u nás som produkty tejto značky nikde nenašla, objednala som si ich priamo z USA a to zo stránky Colourpop. Doručenie k nám je bezplatné pri kúpe nad 50 dolárov. Ak si človek objednáva produkty sám, je to naraz dosť peňazí. Avšak ak sa spojíte viaceré dievčatá je to super, pretože samotné produkty sú cenovo dostupné. V ponuke je veľký výber rúžov, ktoré sú veľmi dobre pigmentované a spravia vám krásne a sýte pery. Ja som svoju objednávku zrealizovala ešte v decembri a tak som si vybrala zimné, tmavšie odtiene. Práve tieto tmavšie odtiene sa nanášajú ťažšie a chce to pevnú a presnú ruku. Dokonca aj ja som mala s nimi problém. Bledšie odtiene sa nanášajú určite oveľa jednoduchšie. Čo sa práškových očných tieňov týka sú tiež veľmi dobre pigmentované, neprášia sa, dobre sa nanášajú a majú skvelú výdrž. Už viem prečo sú tak ospevované. Moja objednávka mi dorazila cca za mesiac, bolo možné sledovať kde sa balík práve nachádza. Nakoľko sa jedná o tovar z Ameriky je potrebné zaplatiť aj daň. Balíček mi zadržali na colnici a aby mi ho mohli doručiť, musela som zaslať faktúru, ktorá mi bola vystavená za produkty a tiež podpísať čestné prehlásenie o tom, že za produkty som zaplatila sumu, ktorá je uvedená na zaslanej faktúre. Po doručení som musela uhradiť ešte poštovné z colnice ku mne na poštu a spomínanú daň, čo bolo asi 14 €. Objednala som si 4 lesky na pery a 6 práškových očných tieňov. Sú to také divokejšie farby, nakoľko som s nimi plánovala vianočné líčenie. Ale ak sa pozriete na stránku je tam skutočne veľký výber.

Produkty boli zabalené v peknej krabičke s logom Colourpop.

Tu sú odtiene rúžov, ktoré som si objednala:

1. Colourpop Ultra Matte lip – Avenue 6K02

2. Colourpop Ultra Matte lip – Bad habit 6J03

3. Colourpop Ultra Matte lip – Privacy please 6102

4. Colourpop Ultra Matte lip – Viper 6L02


1. Očné tiene Colourpop – modrý (coconut ) a fialový (lace)

2. Očné tiene Colourpop – červený (erotic) a zelený (cusp)

3. Očné tiene Colourpop – fialový (dance party) a hnedozlatý (nillionaire)

A tu sú spomínané odtiene práškových očných tieňov:
1. Odtieň coconut
2. Odtieň nillionaire
3. Odtieň erotic
4. Odtieň lace
5. Odtieň cusp
6. Odtieň dance party
Poznáš značku Colourpop? Ktorý odtieň rúžu a tieňu sa ti páči najviac?
(Ďakujem za všetky komentáre)
Share:

4 Comments

  1. 20. februára 2017 / 18:27

    Mne sa veľmi páči odtieň Avenue 6K02 – mám veľmi veľmi podobný odtieň od Elizabeth Arden, len teda nie je tak matný. Inak o značke počujem prvý raz, ale je pravda, že skôr sa orientujem na kórejské značky ako na americké.

  2. 22. februára 2017 / 23:37

    Značku preferujú a komunikujú hlavne zahraničné blogerky, u nás na SR nie je skoro vôbec dostupná. Máte aj nejaký skvelý typ na kórejské produkty? Čo také vás zaujalo?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *