Dermacol letné laky na nechty a odlakovacie tampóny

Novinky, ktoré mi dorazili z Dermacolu som musela ihneď vyskúšať a teraz vám ich s radosťou predstavím.

Dermacol odlakovacie tampóny s vôňou ananásu – ma veľmi milo prekvapili. Jedná sa o sadu 32 kusov tampónov, s ktorými si jednoducho a rýchlo odlakujete nechty. Fanúšikovia ananásu si prídu na svoje, pretože vôňa je identická s čerstvým ananásom. Tampón je tenučký, má asi 0,5 mm, balenie je praktické a preto sú tieto tampóny vynikajúce aj na cesty. Keď cestujem beriem so sebou aj odlakovač spolu s lakom na nechty, no vždy mám obavy, aby sa mi v kufri nevylial. S touto skvelou novinkou sa mi to nestane. S jedným tampónom si odlakujem jednu ruku. Samozrejme závisí to aj od toho akej farby je daný lak. Na tmavšie odtiene použijete aj viac ako 1 ks tampónu. Spolu na obe ruky asi 3 ks. Stačí tampón priložiť na necht a jemným masírovaním ho jednoducho odstránite. Neobsahujú acetón a preto nezapáchajú. Odlakovač tejto značky som si obľúbila už dávno a je najlepší aký som doteraz mala. Tieto tampóny sú ním tiež napustené. Nechty zostávajú po odlakovaní mastné, no krásne lesklé. Po každom odlakovaní si ruky umyjem mydlom a vodou, aby som odstránila mastnotu a mohla si tak nechty bez problémov nalakovať. Keby som to neurobila, tak mi lak na mastný necht nechytí. Cena: 3,95 €.

5 letných mini lakov na nechty – farebná škála je veľmi pestrá a zaujímavá. Je to mini cestovné balenie. Vhodné na cestovanie, alebo pre osoby, ktoré radi striedajú farby a veľké balenie laku na nechty im nevyhovuje. Odtiene: mentolová secret lagoon, zlatá dazzling sun, oranžová punk red, magentová love blossoms a ružová rose petals. Keďže sa jedná o pastelové odtiene, je potrebné naniesť 2 vrsty laku na nechty. Cena: 1,89 €/ 5 ml.

5 nových odtieňov dlhotrvácnych lakov na nechty – sľubujú trvácnosť až 5 dní. A aká je skutočnosť? Vydržia či nevydržia? Na fotografii nižšie si môžete všimnúť moje nalakované nechty v priebehu 4-tych dní. Pri týchto lakoch na nechty nie je potrebná podkladová báza ani top coat (vrchný lak na spevnenie). Odtiene: kávová Cafeine Free, červená Big Apple, ružovo-hnedá Boho Chic, fialová Wild Berry a ružová Pink Ride. Nechty sú krásne lesklé, farby sú sýte, lak na nechty sa ľahko nanáša, pokiaľ by som nemala niektoré nechty rozštiepené, tak by naozaj vydržal v poriadku celých 5 dní, možno aj viac. Necht krásne spevní.  Stačí naniesť len 1 vrstvu laku, no ak chcete mať farbu sýtejšiu môžete naniesť aj 2 vrstvy. Cena: 3,95 €/ 11 ml.

Na týchto fotografiách je porovnanie výdrže laku na nechty v ich 1-vý a 4-tý deň.

Ktorý odtieň laku na nechty ťa najviac zaujal? Čo hovoríš na odlakovacie tampóny?

Ak chceš aby ti nič neuniklo, tak ma nájdeš aj na Instagrame Facebooku.

Share:

8 Comments

 1. 22. júla 2018 / 20:04

  Zaujali ma celkom dlhotravujúce laky tie farby sú božské 🙂

 2. 24. júla 2018 / 19:09

  Ja mám rôzne laky, malé, veľké, mám ich fakt mnoho a síce tieto vyzerajú úúúžasne, povedala som si, že laky na nechty si zásadne prestanem kupovať, kým nespotrebujem aspoň čast tých, ktoré mám 😀 A tie tamponiky vyzerajú skvelo, tie by som rada vyskúšala 🙂
  THE NOELA

 3. 6. augusta 2018 / 22:27

  Som na tom rovnako! Mám lakov habadej a nestíham spotrebovávať. Tampóniky sú úžasné a keď ich miniem, kupujem nové! 🙂

 4. 8. augusta 2018 / 17:31

  Ten Cafeine Free vyzerá naozaj pekne. Musím ho skúsiť 🙂

 5. 20. augusta 2018 / 22:19

  Som s nimi veľmi spokojná, naozaj odporúčam. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *