Družičkovský špeciál, resp. tip na darčeky pre družičky

Tento príspevok som plánovala zverejniť ešte pred svadbou, ale keďže dni do svadby rýchlo plynuli a povinností bolo veľa, rozhodla som sa pre zverejnenie až po našom veľkom dni.  Dlho som rozmýšľala a hľadala inšpirácie na internete, ktoré by mi mohli napovedať, čo pekné zaobstarať svojím dievčatám. Aj google bol v tomto bezradný. Na začiatku sa mi vnukol nápad, zabezpečiť každej krásnu darčekovú krabicu, ktorú by si mohla každá z dievčat jednoducho odniesť domov. Keď som objavila túto krásnu, ružovú s mašľou a prenosným uškom neváhala som a darčekové krabice zakúpila. Keďže toto prekvapenie som im chcela odovzdať v deň rozlúčky so slobodou, ktorú mi zorganizovali, napadlo ma, že taká fľaška so života budičom je vynikajúci nápad. Zakúpila som fľašky s objemom 2 dcl a jednoduchým uzáverom. Na prednej časti fľašky nemohla chýbať nálepka s menom každej z nich, ktorú mi pripravil kamarát s rovnakým motívom, ako svadobné oznámenie. Bola naplnená vodkou Finlandia. Fľašky som im rozdala osobitne s tým, že zavreli oči a mali možnosť hádať o aký darček sa jedná. Obsah fľašky bol chladený, a preto to nebola vôbec náročná úloha. Po otvorení očí ma veľmi potešila reakcia, pretože dievčatám sa fľašky s vlastnou menovkou veľmi páčili. 

Do krabice som každej pribalila aj ďalšie drobné radosti a to:

1.  taft sprej pre hustejšie vlasy a bohatý účes
2.  taft ultra silno tužiaci lak pre bohatý účes
3.  FA sprchový gél Fruit me up!
5.  stierací žreb ,,Prasa v žite“
6.  Yankee Candle vosk s vôňou pivoňky


1 a 2. taft sprej a ultra silno tužiaci lak na vlasy pre hustejšie vlasy a bohatý účes – inovatívna receptúra Biotin a Boost komplex udržuje dlhotrvajúcu fixáciu až na 48 hodín.

3.  FA sprchový gél Fruit me up! – s nádhernou ovocnou vôňou.
 
 4.  Bohemia sklený pilník so swarovski kamienkami – tento úžasný pilník som vo svojich príspevkoch spomínala už viackrát. Je jednoducho dokonalý! Venovala som mu samostatný príspevok tu:
 5.  stierací žreb ,,Prasa v žite“ – milujem žreby. Aj keď nie vždy sú výherné, ale ten pocit, že môžete niečo vyhrať je na nezaplatenie! A presne tento pocit som chcela dopriať aj ,,im“.
6.  Yankee Candle vosk s vôňou pivoňky – úžasný Yankee Candle vosk s vôňou mojej

svadobnej kytice. Vôňa z darčekových krabíc sa šírila široko – ďaleko. 
 

7.  Astor Lesk na pery – odtieň 023 Beige Amber. Nádherná, jemná farba. Dodatočne po skúšaní dievčatami bol veľmi chválený.

8.  Weleda mandľový krém na ruky – príspevok na mandľovú radu od Weledy ste mali možnosť vidieť tu:

9. Dulcia ružová voda – o tejto ružovej vode od Dulcie som čítala na rôznych blogoch samé chvály, preto som sa ju rozhodla zaradiť do balíka. V budúcnosti plánujem určite vyskúšať.

10. Maybelline push up drama špirála – novinka od Maybelline pre objem rias, ktorý sa len tak nevidí.

Ďakujem dievčatám za úžasnú rozlúčku so slobodou. Spoločné fotky sú našou súkromnou spomienkou navždy!

Ako sa ti páčili darčeky pre družičky? Máš nejaký ďalší vynikajúci tip na darček?
(Ďakujem za všetky komentáre)
Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *